Hlavní navigace

Rady ptáka Loskutáka v nové dekoraci

[Tisková zpráva] Ve zbrusu nových dekoracích vysílá populární hobby magazín televize Nova Rady ptáka Loskutáka. K dosavadním dvěma ateliérům, které dostaly nový kabát, přibývá navíc ještě třetí. Rekonstrukcí prošly i ostatní interiéry Vily ptáka Loskutáka v pražských Řepích.

Sdílet

Praha, 15. března 2011 – Generální úpravou prošla Vila ptáka Loskutáka, v níž populární moderátorská dvojice Adéla a Dalibor Gondíkovi natáčejí úspěšný hobby magazín televize Nova Rady ptáka Loskutáka. Nové podlahy, stylová výmalba i originální nábytek a interiérové doplňky nyní tvoří rámec divácky úspěšných reportáží, v nichž již déle než deset let přinášejí populární sourozenci se svými kolegy a hosty rady, novinky a zajímavosti kutilům, amatérským kuchařům, hospodářům i zahrádkářům.

Přízemí Vily ptáka Loskutáka v pražských Řepích nyní tvoří kromě zázemí pro štáb stylová luxusní kuchyně a tzv. dolní ateliér, novým vzhledem se může pochlubit i vstupní hala a schodiště. Další novinkou je originálně zařízený a vymalovaný tzv. horní ateliér, který vznikl v prostorách bývalé šatny pro účinkující. Produkce i nadále hodlá využívat při přípravě magazínu i rozlehlou zahradu.

Rady ptáka Loskutáka – každou neděli v 18.20