Hlavní navigace

Rajče.net je mezi milionáři

[Tisková zpráva] Praha, 1. prosince 2009 - Největší české fotoalbum na internetu Rajče.net vstoupilo mezi milionáře. Počet uživatelů dva měsíce po sobě překlenul magickou hranici jednoho milionu. Své kvality a oblíbenost u veřejnosti potvrdilo Rajče.net i ziskem druhého místa v anketě Křišťálová lupa 2009 v sekci Publikační platformy.

Sdílet

„Ruku v ruce s rostoucí návštěvností neustále zkvalitňujeme služby pro naše uživatele. Milovníci klasických fotografií jistě ocení nově zřízenou fotosběrnu, díky níž si mohou vyvolat fotografie z pohodlí vlastního domova přes on-line rozhraní. Všechny nové služby pravidelně zveřejňujeme na stránce www.rajce.net/no­vinky,“ uvedl Miroslav Buček, autor a projektový manažer serveru.

Návštěvnost Rajče.net v říjnu 2009 dosáhla 1 012 008 reálných uživatelů (zdroj: Netmonitor), server tak porazil o více než 800 000 reálných uživatelů ostatní konkurenční projekty a stále se drží na pozici absolutní jedničky mezi českými fotoalby na internetu.

Návštěvníci do dnešního dne na Rajče.net založili přes 2 440 000 alb a do nich uložili již 165 milionů fotek. Každou vteřinu lidé nahrají 7 fotografií.

Rajče.net je určeno všem, kteří chtějí jednoduše vystavit fotky na internetu nebo je potřebují poslat partnerům, kolegům z práce či kamarádům. Pokud rádi fotíte a chcete se pochlubit svým výsledkem ostatním, Rajče.net Vám to umožní. Neděláme totiž žádné rozdíly.

Rajče.net nabízí bezplatně:

  • neomezený prostor pro fotografie
  • systém jednoduchého nahrávání fotoalb na internet
  • adresu ve tvaru návštěvníkovy přezdívky http://vaseprez­divka.rajce.net.

O mediální skupině MAFRA:
Mediální skupina MAFRA sdružuje pod svou střechou produkty ze všech oblastí mediálního trhu. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník MF DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny, kategorii bezplatných deníků zastupuje deník Metro.

Zpravodajské portfolio doplňují nejdůvěryhodnější zpravodajský portál iDNES.cz a server Lidovky.cz, dalším portálem je pak jobdnes.cz pro vyhledávání zaměstnání. Do skupiny patří i dvě pražská rádia – Expresradio 90,3 FM a rádio Classic FM, hudebně-společenský časopis FILTER a hudební televize Óčko.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).