Hlavní navigace

RAVE.cz k desátému výročí změnil design a strukturu!

[Tisková zpráva] Jeden z nejnavštěvovanějších hudebních serverů v české republice oslavil svoje desáté narozeniny a zároveň razantně změnil design i strukturu stránek. „Na redesign i změny na hlavní stránce máme od čtenářů za první dva týdny převážně kladné reakce. Pro snadnější orientaci na webu jsme připravili pro návštěvníky stručného video průvodce webem aby se jim přechod na nový vzhled usnadnil ...“ říká šéfredaktor serveru Zdeněk Pospíchal.

Sdílet

Server kompletně změnil strukturu hlavní stránky, více se zaměřuje na zvýraznění kvalitního obsahu v horní části webu. Uživatelé mají možnost využívat interaktivní a komunitní nadstavbu webu, která slouží jak k zábavě, získání nových přátel, tak ale i ke správě akcí na které se chystají apod. Nově přibyla přehledná databáze klubů a kulturních míst, s mapami, informacemi a fotogaleriemi.

Server www.rave.cz letos slaví desáté narozeniny, je provozován firmou RAVE MEDIA Group s.r.o., která kromě wwww.rave.cz provozuje například komunitní server pro DJe a hudební producenty www.idj.cz nebo brněnský regionální server www.brnoinfo.cz Server www.rave.cz začínal jako server o taneční hudbě, postupem času ale transformoval na hudební server se širším záběrem od dance music, přes hiphop až po indie scénu.