Hlavní navigace

Reakce na informace týkající se odchodu světlany witowské ze zpráv tv prima

[Tisková zpráva] Televize Prima reaguje tímto na značně zkreslené informace, které dnes zveřejnila některá média a které se týkají změny na postu moderátorky hlavní zpravodajské relace Televize Prima Zprávy TV Prima.

Sdílet

Světlana Witowská po svém sňatku požádala vedení Prima o snížení pracovního nasazení s tím, že se chce více věnovat rodině. Vedení Televize Prima se proto rozhodlo posílit tým moderátorů hlavních večerních zpráv o moderátorku Sandru Parmovou, která doposud působí v České televizi jako moderátorka Studia burza. Přes své mládí je velmi kvalifikovanou novinářkou a významnou posilou týmu zpravodajství Televize Prima.

Světlana Witowská dostala od vedení Televize Prima nabídku na další spolupráci v rámci zpravodajství, která vychází vstříc Světlaniným požadavkům na volnější režim. Televize Prima rozhodně odmítá tvrzení, že by Světlanu Witowskou kdokoliv z televize vyhazoval! Informace, které některá média zveřejnila jsou nepravdivé.

Více informací nyní podávat nebudeme a diváky o dalších případných změnách budeme informovat v momentě, kdy to bude aktuální