Hlavní navigace

REAKCE SPOLEČNOSTI REGIO MEDIA NA INFORMACE DISTRIBUOVANÉ RTA

[Tisková zpráva] Ve věci společnosti Českomoravská televizní s.r.o. se rozhodnutím Nejvyššího soudu, o kterém informovala RTA, nic nemění.

Sdílet

Nejvyšší soud České republiky skutečně zrušil rozhodnutí Krajského soudu v Táboře, ovšem pouze a výlučně z procesních důvodů, když dovodil, že tento spor neměl být rozhodován v prvním stupni Okresním soudem v Pelhřimově, ale Krajským soudem v Českých Budějovicích. Nejvyšší soud se vůbec nezabýval podstatou sporu – proto jakékoli prohlášení RTA nebo GIMI, spol. s r.o. o tom, že bylo rozhodnuto o tom, že jsou společníky Českomoravská televizní s.r.o., není pravdivé. Soudní řízení je opět na začátku, když nejprve o podané žalobě bude rozhodovat Krajský soud v Českých Budějovicích a pokud by bylo podáno odvolání, bude o takovém sporu rozhodovat Vrchní soud v Praze.

Proto i nadále platí, že od 5. února 2005 je jediným společníkem společnosti Českomoravská televizní s.r.o. Ing. Jiří Svoboda. Jednateli této společnosti jsou pánové Ing. Jiří Svoboda, Ing. Jiří Šebek a Andreas Walker.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).