Hlavní navigace

Realista už obchoduje i s pozemky

[Tisková zpráva] Praha (27. srpna 2008) – Realitní portál Realista, který právě úspěšně dovršuje třetí měsíc své existence, dále pokračuje v rozšiřování svých služeb. Svým uživatelům teď nabízí platformu i pro obchodování s pozemky. Od nynějška tak poskytuje kompletní zázemí pro uskutečňování obchodů se všemi druhy nemovitostí.

Sdílet

Realista je alternativou ke klasickým realitním kancelářím při transakcích s nemovitostmi. Od zahájení činnosti se mu daří nabídku nemovitostí neustále zvyšovat a úspěšným vývojem prochází i segment služeb a kontrola jejich kvality. „Doposud ale nemohli naše služby využívat majitelé pozemků a zájemci o pozemky,“ uvádí Michal Hora, jednatel společnosti. „To se však nyní změnilo. Na jednom webu teď poskytujeme ucelenou nabídku inzerce a služeb pro všechny typy nemovitostí,“ shrnuje přínosy nejnovější změny portálu Michal Hora.

Realista vznikl v květnu letošního roku jako inovativní realitní server a umožňuje svým uživatelům zdarma inzerovat nemovitosti na svých internetových stránkách. Namísto obvyklé provize klasických realitních kanceláří však nechává zákazníky při transakcích platit jen za ty služby, které skutečně využijí. O které služby se jedná, to záleží na rozhodnutí zákazníka, pokud si vůbec nějakou vybere. Mimo tuto základní myšlenku poskytuje Realista a i mnoho doplňkových služeb jako například on-line organizaci prohlídek a přihlašování na prohlídky, on-line aukce, poradenství při financování nákupu nemovitosti zdarma a další.