Hlavní navigace

Realitní inzerce na www.Bydlet.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Realitní inzerce na www.Bydlet.cz

Internetový magazín o bydlení ze stáje AliaWeb se rozšiřuje

Praha, 15. srpna 2005 – Ve středu 10. srpna byl rozšířen server Bydlet.cz věnovaný otázkám spojeným s bydlením o rubriku s realitní inzercí. Stránky jsou vytvářeny ve spolupráci se serverem Nemovitosti.cz.

Uživatelé mohou snadno vyhledávat mezi jednotlivými nabídkami, zajímavé nabídky lze uložit do schránky pro pozdější prostudování. Ve spolupráci se serverem mapy.centrum.cz jsou inzerované nemovitosti zobrazeny na mapě. Pro zájemce o hypotéku je připraven kalkulátor splátek úvěru, připravuje se hypoteční poradna.

Náplň serveru Bydlet.cz zajišťuje vlastní redakční tým ve spolupráci s redakcí časopisu Living z vydavatelství Sanoma Magazines Praha, s.r.o. Součástí serveru je i bezplatná Realitní poradna, kterou zajišťuje realitní kancelář Realitní dům.

Obsah serveru je rozdělen tématicky do rubrik Stavba, Kuchyně, Koupelna, Financování, Zahrada, Technika, Realitní poradna, Ceny nemovitostí a nově teď Realitní inzerce. V jednotlivých rubrikách se čtenáři mohou dozvědět cenné informace, zajímavé nápady či užitečné rady, které jim pomohou zlepšit stávající bydlení či koupit nebo postavit bydlení nové. Zdarma je k dispozici i pomoc s vyřízením hypotéky. Realitní poradna osvětlí úskalí při koupi, prodeji a pronájmu bytu nebo domu.

Server Bydlet.cz patří do skupiny AliaWeb finance a je určen všem, kteří chtějí bydlet lépe.
AliaWeb finance patří dlouhodobě k největším finančním serverům, v červnu 2005 navštívilo dle iAuditu jeho stránky 265 180 unikátních návštěvníků.

Kontakt:
AliaWeb, spol. s r.o.
provozovatel serveru Bydlet.cz
Na Poříčí 1070/19
110 00 Praha 1
Telefon: 241 485 232–4
E-mail: info@aliaweb.cz
Internet: http://www.by­dlet.cz

Kontaktní osoba: Petr Hanisch
E-mail: petr.hanisch@a­liaweb.cz
Telefon: 241 485 232–4, linka 35