Hlavní navigace

Reality show „Utajená svatba“ má u návštěvníků internetové televize Stream.cz velký úspěch!

[Tisková zpráva] Praha, 12. června 2007 – Internetové televizi Stream.cz (www.stream.cz), která připravila pro své návštěvníky na svých stránkách první velkou reality show „Utajená svatba“, si připsala další úspěch. „Utajená svatba“ vyvolala totiž u jejích návštěvníků obrovský ohlas! Zatím jí vidělo takřka 15 000 diváků a další stále přibývají!

Sdílet

O co v této reality show jde? Střihač Stream.cz (www.stream.cz) Vladimír Šimek přísahal v přímém přenosu Stream.cz z prvomájové „Líbačky na Petříně“ své lásce Soně, že si jí do konce roku vezme. Stream.cz pak využila této přísahy k tomu, aby pro Soňu přichystala překvapení v podobě její utajené svatby. Pod záminkou zkoušky kompletního svatebního outfitu včetně limuzíny a focení pro fiktivní módní časopis pro ní připravila speciální den, který měl vyvrcholit její vlastní svatbou s Vláďou. „Rodiče, kamarádi i známí o tom překvapení věděli, jen k Soně se nesměla informace o tomto svatebním podvůdku dostat,“ směje se Vladimír Šimek. „Utajená svatba znamenala pro celý štáb okamžiky plné dojetí,“ říká vedoucí projektu David Holý. „Věděli jsme, že se nám jejím prostřednictvím zřejmě podařilo něco mimořádného, ale i přesto ohlas návštěvníků překonal veškerá naše očekávání.“

Jak se Vláďovi překvapení vyvedlo, jak na jeho netradiční pojetí svatby Soňa zareagovala a jestli mu nakonec řekla ano, to se dozvíte v reality show internetové televize Stream.cz „Utajená svatba“, kterou najdete ve třech částech na internetových stránkách www.stream.cz!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).