Hlavní navigace

Recenze hotelů od klientů CK důležitým zdrojem informací při výběru dovolené

[Tisková zpráva] Služba Recenze hotelů, kterou před rokem spustila v rámci svého portfolia cestovní agentura INVIA.CZ, dosáhla v těchto dnech významné hranice. Uživatelé, kteří vycestovali s některou z českých cestovních kanceláří za hranice naší vlasti, již zvládli napsat přes 3 000 nezávislých recenzí hotelů z celého světa. To vše bezplatně a za jediným účelem, aby poskytli informace o konkrétním hotelu, a tak napomohli vybrat dalším lidem ten správný hotel, kde strávit dovolenou. Služba je k nalezení na http://recenze-hotelu.invia.cz/

Sdílet

Z celkového počtu 3 000 recenzí je jich nejvíce v řádu desítek na hotely do turisticky lákavých destinací, jakými jsou Egypt, Tunisko a Řecko. V těchto destinacích se nacházejí i nejčastěji hodnocené hotely Sea Gull (Egypt), Prima Life Garden Park (Tunisko), Nefertari Safaga (Egypt). Všem zmíněným hotelům vévodí Sunrise El Palacio, o jehož recenzi projevilo zájem již skoro 8 tisíc návštěvníků.

Služby Recenze hotelů INVIA.CZ využilo při rozhodování, kde strávit dovolenou jen v období leden – březen 2006 přes 100 000 návštěvníků, čímž se zařadila mezi jednu z nejnavštěvo­vanějších služeb s informacemi z oblasti cestovního ruchu na českém internetu.

Petra Osičková, která má Recenze hotelů v INVIA.CZ na starosti, k hranici 3 000 recenzí hotelů říká: „Recenze hotelů jsme před rokem spouštěli kvůli velké poptávce po těchto informacích ze strany nejen našich klientů, ale i našich prodejců. Do té doby na českém internetu podobný nezávislý informační zdroj chyběl, a proto jsme se snažili zaplnit pověstné prázdné místo na trhu. Věříme, že díky blížící se letní sezóně a faktu, že již nyní přibývá denně kolem 10 recenzí, brzy překonáme další hranice 5 a 10 tisíc recenzí."