Hlavní navigace

Red Hat upravil své ceny - směrem dolů!

[Tisková zpráva] Red Hat, přední dodavatel komerčních linuxových systémů a open source technologií, upravil své ceny určené pro koncové zákazníky. Pozitivní zprávou je, že jeho komerční operační systém Red Hat Enterprise Linux je od 15. 2. pro koncové zákazníky levnější.

Sdílet

Nová koncová cena v českých korunách za základní variantu ročního předplatného Red Hat Enterprise Linux ES, určeného pro menší servery, je 8 300 Kč. Cena za vlajkovou loď – systém pro kritické servery a datová centra Red Hat Enterprise Linux AS, se snižuje na 35 500 Kč ročně.

Nové ceny již v našem e-shopu
Elektronický obchod pro IT profesionály, který minulý týden LOGIOS představil, již tyto změny zohledňuje. Díky tomu můžete Red Hat objednávat již v nových cenových relacích.

Kampaň Linux is Easy
Marketinková ofenzíva, kterou v minulých týdnech představil Red Hat společně s lokálními partnery (v ČR firma LOGIOS), stále pokračuje. Na webových stránkách Linux je snadný lze získat informace o systémech Red Hat Enterprise Linux a argumenty pro konsolidaci serverů a sítí na open source technologiích s komerční podporou.

Konzultanti LOGIOS v rámci akce nabízejí poradenství a pomoc s instalací zkušebních verzí všech produktů Red Hat.

O společnosti LOGIOS s.r.o.
LOGIOS je systémový integrátor, který poskytuje služby pro podnikové sítě a informační systémy. Je autorizovaným partnerem firmy Red Hat a zajišťuje služby pro produkty Red Hat od architektury systémů, implementace až po správu a konzultace s odborníky Red Hat Certified Engineer.