Hlavní navigace

Generální ředitel Rádia Impuls moderoval ranní vysílání a odstartoval vánoční program plný kouzel a překvapení

[Tisková zpráva] Praha, 5. prosince 2011: Generální ředitel Rádia Impuls, Jiří Hrabák, si dnes ráno na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je být moderátorem nejposlouchanějšího ranního vysílání v zemi. Od 6:00 hodin do 9:00 hodin společně s moderátory ranního pořadu Impulsových vysílal a přinesl jim luxusní snídani jako poděkování za jejich mnohaletou výbornou práci. Tímto mikulášským překvapením Rádio Impuls oficiálně odstartovalo svůj bohatý vánoční program, jehož nosným prvkem je zejména hra Haló, tady Impulsovi o patnáct nových automobilů značky ŠKODA Citigo, které mohou zaregistrovaní posluchači vyhrát každý všední den od 5. do 23. prosince 2011.

Sdílet

„U Impulsových jsem byl opravdu ráááád, doufám, že takový pocit jako jsem měl já, mají celý rok i naši posluchači. Nakonec ráno Impulsových je dlouhá léta nejposlouchanější ranní show v českém éteru. Bavilo mne to, nevím, zda nepověsím ředitelování na hřebík a nevrátím se k moderování. Tedy, pokud by mne někdo chtěl a pokud bych to zvládl,“ říká generální ředitel Rádia Impuls, Jiří Hrabák.

Program Rádia Impuls se celý měsíc prosinec ponese v kouzelné vánoční atmosféře plné překvapení a netradičních akcí. Vedle nejkrásnějších českých vánočních písní se posluchači mohou těšit na rozhovory s nejznámějšími osobnostmi z oblastí hudby, sportu nebo umění, které se v rámci zpravodajství podělí o svoji vánoční náladu, zážitky a vzpomínky. Rádio Impuls je navíc partnerem pokusu o rekord ve vypouštění balónků s přáním Ježíškovi, které proběhne 9. prosince 2011 v Ústí nad Labem. Společně s Deníkem potom o několik dnů později, 14. prosince 2011, Impuls odstartuje kolektivní zpívání koled na třinácti náměstích po celé České republice, včetně pražského Staroměstského náměstí.

„Těmto Vánocům dodáme Impuls! Chceme, aby se lidé po celé České republice na chvíli zastavili a 14. prosince od 18:00 hodin se s námi spojili při zpívání nejkrásnějších českých koled. Zpívat se budou postupně koledy Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán a Půjdem spolu do Betléma,“ říká Iva Stříbrská, PR manažerka Rádia Impuls.

Vánoční nálada vyvrcholí na Rádiu Impuls na Štědrý den, kdy se od 18:00 celou jednu hodinu ponesou éterem pouze české vánoční koledy. Od půlnoci si zase posluchači mohou vychutnat Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby.

„První a Druhý svátek vánoční budeme na Rádiu Impuls nadělovat vždy od 20:00 koncerty Lucie Bílé a Karla Gotta. Na Silvestra potom plánujeme oblíbenou Silvestrovskou českou diskotéku,“ dodává Iva Stříbrská.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).