Hlavní navigace

Ředitel společnosti Člověk v tísni on-line na webu ČT

[Tisková zpráva] Šimon Pánek, ředitel společnosti Člověk v tísni, o.p.s., bude v pátek 6. října od 14.00 hod. odpovídat na dotazy diváků a návštěvníků webu ČT.

Sdílet

Své dotazy mu mohou položit na internetové adrese: http://www.ces­katelevize.cz/chat

Šimona Pánka se diváci mohou ptát na problematiku humanitární pomoci v krizových oblastech, dodržování lidských práv, na vzdělávací programy a další aktivity společnosti Člověk v tísni, o.p.s.

Jedním z jejích projektů je také již 3. ročník veřejné sbírkové akce na stavbu základních škol v Etiopii „Postavme školu v Africe", která se uskuteční ve dnech 10. – 12. října 2006 v celé ČR. Cílem projektu je shromáždění prostředků na výstavbu dalších základních škol v oblasti, kde je ve všech generacích vysoká negramotnost a kde chybí základní školní kapacity. Akce se koná ve spolupráci s Junákem – svazem skautů a skautek ČR.

Česká televize je mediálním partnerem veřejné sbírky „Postavme školu v Africe“. Sbírkové spoty, které ČT uvádí v celostátním vysílání, jsou natočeny v nově postavených etiopských školách vybudovaných z prostředků z prvních dvou ročníků sbírky. Režisér spotů je dokumentarista Tomáš Kudrna.

Více informací: www.skolavafrice.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).