Hlavní navigace

Generálním ředitelem Adriatic Media se stal Ante Magzan

[Tisková zpráva] S účinností od 1. března byl jmenován Ante Magzan generálním ředitelem společnosti Adriatic Media, která provozuje nejnavštěvovanější chorvatský portál net.hr.

Sdílet

Ve své nové roli se Ante Magzan zaměří na pokračování vývoje služeb a produktů portálu net.hr, stejně tak na další vyhledávání příležitostí pro investování a navazování spoluprací v oblasti Jadranu.

„Těším se na nové výzvy, na práci s týmem v Centrum Holdings a na budování pozice regionálního netmediálního lídra a pevně doufám, že mé předchozí zkušenosti nám pomohou na této cestě,“ říká ke svému jmenování Ante Magzan.

„To, že se Ante připojil k našemu týmu, je velkým krokem v naší expanzi v oblasti Jadranu,“ říká Pavel Mucha, generální ředitel Centrum Holdings, a pokračuje: ,,Jeho znalosti internetového byznysu a regionálních specifik pomohou portálu net.hr k dalšímu silnému růstu a k posílení pozice společnosti Centrum Holdings jako jednoho z vedoucích netmediálních domů v regionu Střední a východní Evropy."

Ante Magzan před nástupem do Adriatic Media pracoval jako výkonný ředitel pro Corporate Strategy and Business Development v Croatian telecom (T-HT). Jeho předchozí pracovní zkušenosti zahrnují také pozice výkonného ředitele pro obsah v Croatian telecom, dále působil v pozici Creative & Content Director ve společnoti Iskon internet a jako spoluzakladatel Klik Multimedia.