Hlavní navigace

Časopis Reflex rozšíří server www.reflex.cz a zároveň část jeho obsahu zpoplatní

[Tisková zpráva] Společenský týdeník Reflex se jako první na českém trhu rozhodl k průlomovému kroku – od začátku dubna nabídne internetovým čtenářům na svých stránkách www.reflex.cz plné vydání časopisu již v den vydání tištěné verze, ale zároveň přístup na některé části webu zpoplatní. Do placené zóny budou mít automaticky přístup předplatitelé Reflexu (v tuto chvíli více než 12 000), ostatní čtenáři budou mít na možnost zakoupení týdenního nebo ročního online předplatného.

Sdílet

Od 1. dubna 2010 budou mít čtenáři stránek www.reflex.cz poprvé v historii k dispozici aktuální číslo Reflexu v plné podobě již v den vydání tištěné verze. Kromě článků v podobě textů budou mít čtenáři pro plnohodnotný zážitek k dispozici flash čtečku, která bude časopis zobrazovat v reálné podobě stránek. Jelikož plná verze tištěného Reflexu v online podobě již v den vydání je velmi exkluzivní materiál, dojde zároveň k rozčlenění stránek www.reflex.cz do dvou částí – na standardně přístupný web s většinou stávajících rubrik, textů, soutěží atp. a na placenou zónu, která bude obsahovat právě exkluzivní materiály, mj. aktuální vydání, archivy Reflexu a komiksu Zelený Raoul, fotogalerii soutěže AKTY X 2009 a další. Obsah placené zóny se bude v budoucnu dále rozšiřovat a nabídne čtenářům ještě atraktivnější obsah.

Placená část webu www.reflex.cz bude automaticky přístupná pro všechny stávající i nové předplatitele tištěného Reflexu. Ostatní čtenáři budou mít možnost zakoupit si celoroční, nebo jen týdenní přístup. Týdenní přístup půjde zakoupit pomocí SMS v ceně 50 Kč nebo online platbou platební kartou. Roční vstup do placené zóny v ceně 1596 Kč bude možné pořídit online platbou.

Důvod zpoplatnění části obsahu stránek www.reflex.cz vysvětluje šéfredaktor tištěného Reflexu Pavel Šafr: „Obsah, jaký má Reflex.cz, těžko najdete někde jinde na internetu. Není to běžné zpravodajství, naše materiály jsou zcela unikátní. A za originalitu a exkluzivitu se platí.“

Prestižní společenský týdeník Reflex je na trhu od dubna 1990, od roku 1993 je součástí portfolia vydavatelství Ringier ČR. Reflex přibližuje čtenářům aktuální témata a zajímavé osobnosti naší doby a zprostředkovává nový úhel pohledu na svět a životní styl. Týdeník si získal své renomé zejména kvalitní žurnalistickou tvorbou a snahou o odvážné a maximálně pravdivé reportáže z domova i ze zahraničí, a to včetně míst dramatických konfliktů. Unie vydavatelů v roce 2009 už počtvrté za sebou uznala kvalitu Reflexu opětovným udělením 1. místa a titulu Časopis roku v kategorii Společenský časopis.

Vydavatelství Ringier ČR, patřící pod švýcarský mediální koncern Ringier AG, je s více než 3,6 miliony čtenářů největším vydavatelem periodického tisku v České republice a zároveň patří i k nejvýznamnějším poskytovatelům internetového obsahu. Do portfolia firmy patří nejčtenější deník Blesk, deníky Aha! a Sport a časopisy Reflex, ABC, Blesk pro ženy, Blesk zdraví, Blesk Křížovky a Blesk Hobby. V oblasti elektronických médií provozuje společnost internetové servery www.blesk.cz, www.ahaonline.cz, www.deniksport.cz, www.bleskproze­ny.cz, www.reflex.cz a www.iabc.cz. Více informací najdete na www.ringier.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).