Hlavní navigace

ČESKÝ ROZHLAS REGION OSLAVÍ OSMDESÁTINY VLADIMÍRA MENŠÍKA

[Tisková zpráva] 9. října by své 80. narozeniny oslavil skvělý vypravěč, geniální herec a bodrý muž – Vladimír Menšík. Český rozhlas Region proto nabídne svým posluchačům od 5. do 9. října Týden s Vladimírem Menšíkem. Každý všední den bude na tohoto muže vzpomínat moderátor Patrik Rozehnal - po 17 hodině v pořadu Nalaďte si legraci – speciál.

Sdílet

Připraveny jsou slavné i zapomenuté scénky, úryvky ze slavných českých komedií, televizních seriálů, legendárních Bakalářů, estrádních vystoupení, nezapomenutelných Silvestrů a další ukázky plné humoru. V pořadu zazní i fakta ze života ivančického rodáka, písničky nebo vzpomínky jeho dcery Martiny. Dohromady je připraveno celkem 5 hodin plných Vladimíra Menšíka.

Během Týdne s Vladimírem Menšíkem navíc mohou posluchači soutěžit o CD Zlato českého humoru z produkce Supraphonu. Stačí poslouchat Dopolední Region a znát něco ze života Vladimíra Menšíka.

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro obyvatele a návštěvníky Středočeského kraje. V průběhu dne svým posluchačům poskytuje nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut, regionální předpověď počasí a dopravní servis), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební speciály i pořady kontaktní a slovesně-zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, dále rozhovor K věci Tomáše Pancíře s významnou osobností veřejného života na aktuální středočeské téma, pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.

Český rozhlas Region vysílá ve středních Čechách na frekvencích Mělník 87,6 FM; Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM. Český rozhlas Region – rádio vašeho kraje – www.cesky-rozhlas-region.cz