Hlavní navigace

Český rozhlas Region vysílá z Masarykova náměstí v Benešově

[Tisková zpráva] Český rozhlas Region pokračuje v živém vysílání ze středočeských měst. Od pondělí 4. do pátku 8. dubna 2011 se jeho mobilní studio přesune z Příbrami na Masarykovo náměstí v Benešově. Všechny posluchače i ostatní obyvatele města čeká spousta rozhovorů se zajímavými hosty, autogramiády známých osobností spojených s vysíláním Regionu i soutěže o ceny.

Sdílet

„V průběhu celého týdne přivítáme v našem mobilním studiu na tři desítky hostů z Benešova a blízkého okolí,“ přibližuje program na Masarykově náměstí vedoucí projektu Petr Jindra a doplňuje: „Ve středu po 9. hodině bude hostem Jana Rosáka v živě vysílaném pořadu Tandem vlašimský rodák, zpěvák Vlasta Horváth. Mezi dalšími hosty budou například kastelánka zámku Konopiště Marie Krejčová, majitel muzea motocyklů Jiří Stibůrek nebo sládek benešovského pivovaru Jaroslav Lebeda.“

Všechny příznivce Českého rozhlasu Region potěší i autogramiády řady osobností spjatých s touto středočeskou regionální stanicí. V pondělí dopoledne zavítá do Benešova Naďa Konvalinková, ve středu dopoledne si přijdou na své příznivci Jana Rosáka a ve stejný den odpoledne bude na Masarykově náměstí rozdávat podpisy hlavní protagonistka pořadu Hubněte zdravě Kateřina Cajthamlová. Čtvrteční poledne pak zpestří svou přítomností v Benešově Eduard Hrubeš.

Pro všechny děti je připravena atrakce v podobě skákacího hradu a pro dospělé soutěže o zajímavé ceny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).