Hlavní navigace

RegZone.cz spravuje více než 30 tisíc domén CZ

[Tisková zpráva] (Brno, 15. 5. 2006) – ZONER software, přední český poskytovatel webhostingu a registrátor národní domény CZ, překonal hranici 30.000 registrovaných domén s koncovkou CZ v rámci projektu regZone.cz.

Sdílet

Přestože byla zahájena v dubnu registrace domén EU, překonání hranice 30.000 domén potvrzuje stálý zájem o doménové názvy s koncovkou CZ, které si zákazníci registrují nebo administrují prostřednictvím webových stránek www.regzone.cz.

Zákazníky regZone.cz jsou individuální majitelé doménových jmen nebo registrovaní partneři poskytující především webhostingové služby či další služby spojené s internetem. Významnými zákazníky jsou také partneři z Německa, kteří pravidelně registrují měsíčně desítky nových domén pro své klienty.

Kromě zajištění registrace domén a běžných doménových služeb mohou zákazníci využívat i nadstandardní služby. Poslední novinkou je možnost nastavení vlastní parkovací stránky s grafickým motivem a nadefinovanými texty „Na prezentaci se pracuje“, „Doména je obsazena“, „Doména je na prodej“ a dalších nebo zajištění přesměrování domény na jakoukoliv adresu sítě internet.