Hlavní navigace

Reklama na hlavní stránce Seznam.cz stojí 35,- Kč za tisíc zobrazení

[Tisková zpráva]

Sdílet

Reklama na hlavní stránce Seznam.cz stojí 35,– Kč za tisíc zobrazení

Internetový portál Seznam.cz nabízí s platností od 1. července do konce srpna 2001 mimořádně výhodné podmínky reklamních kampaní pro klienty.

Každý klient, který si v období od 1. července do 31. srpna 2001 objedná a zrealizuje reklamní bannerovou kampaň na serverech internetového portálu Seznam.cz, získá navíc 100% impresí zdarma. Tyto navýšené imprese budou umístěny do momentálně volného reklamního prostoru v rámci mediálního portfolia Seznamu. Klient si může vybrat, zda navýšená část proběhne v termínu již objednané kampaně či na ni bude navazovat. Pokud nebude uveden termín čerpání bonusových impresí, automaticky budou spuštěny současně s objednanou kampaní. 100% navýšení impresí se netýká reklamního packu Exclusiv 7, tedy umístění banneru 120×60 na vstupní stránce www.seznam.cz – tam je však pro období prázdnin stanovena mimořádně výhodná cena. Zvýhodnění se týká v menším rozsahu i placených odkazů a sponzorství sekce. Pokud si je klient objedná na období dvou letních měsíců, dostane jako bonus navíc další měsíc.

Tomáš Kapalín, obchodní ředitel Seznam.cz, k tomu dodává: „V současnosti rapidně roste zájem o nové reklamní formáty a pozice na Seznamu – placené odkazy, sponzoring sekce, skyscraper a další. Zároveň v těchto dnech spouštíme nové služby (jako první Seznam Reality), které jsou od začátku koncipovány na jiný zdroj příjmů, než je proužková reklama. Oba tyto faktory nás vedly k akci na letní měsíce O 100% víc zdarma, v jejímž rámci jsme dokonce přistoupili na snížení ceny banneru na vstupní stránce Seznamu na 35,– Kč/CPT.“

Seznam.cz, a.s. provozuje nejnavštěvovanější portál českého internetu na www.seznam.cz, s cca 120 miliony zhlédnutých stránek v květnu 2001. Nabízí uživatelům zdarma celou škálu praktických služeb: Seznam.cz – katalog a vyhledávání, Můj Seznam – zpravodajství včetně TV programů, předpovědi počasí, kulturních přehledů, finančního a ekonomického zpravodajství, Novinky.cz – internetový magazín, Seznam E-mail, Seznam SMS bránu, Seznam Sweb – webhosting, Seznam Mapy, Seznam Lidé – vyhledávání lidí, Seznam Software – nabídka volně šiřitelného softwaru, Seznam Slovník, Seznam Práce a nově Seznam Reality. Cílem je poskytovat služby maximálně spolehlivé a uživatelsky přívětivé.

Tiskové zprávy společnosti Seznam.cz, a.s. a fotografie naleznete na adrese http://firma.sez­nam.cz/tisk.html.

Pro další informace a fotografie kontaktujte, prosím:
Ing. Dagmar Haltmarová
PR & Marketing Manager Seznam.cz
e-mail: dagmar.haltma­rova@firma.sez­nam.cz
tel.: 02 / 57 31 31 81, fax: 02 / 57 31 31 86, mobil : 0606 726 313