Hlavní navigace

Rekordní mikulášská sledovanost Televize Prima

[Tisková zpráva] Druhý adventní týden přinesl Televizi Prima hned několik rekordních výsledků. Nedělní film Líbáš jako Bůh se stal na Televizi Prima nejsledovanějším pořadem za posledního 2,5 roku. Další úspěch si připsaly i Zprávy TV Prima. Také ostatní pořady si však získaly přízeň diváků, a pomohly tak získat Televizi Prima hned dvě rekordní hodnoty ve sledovanosti prime time!

Sdílet

Český film Líbáš jako Bůh sledovalo v neděli večer na Primě v průměru 1 444 tis. diváků v CS D15+. Tento snímek se tak stal nejsledovanějším pořadem na Televizi Prima od poloviny roku 2008. V CS D15–54 dosáhl podílu na trhu 38,85 % a 848 tis. diváků jej vyzdvihlo do pozice nejsledovanějšího pořadu po 20. hodině v této cílové skupině.

Velký úspěch zaznamenaly také Zprávy TV Prima. Průměrná týdenní sledovanost hlavního zpravodajského pořadu s počtem 939 tis. diváků v CS 15+ byla nejvyšší od února 2008. Ve středu 1. 12. Zprávy TV Prima sledovalo v průměru 1 022 tis. diváků, což je jejich dosavadní největší úspěch od té doby, co začínají v 18.55. Mimo­řádnému ohlasu se dostalo celé informační hodině Televize Prima, ve sledovanosti bodovaly i Krimi zprávy a VIP zprávy.

Televize Prima si kromě výše zmíněných úspěchů připsala na své konto i dva významné rekordy sledovanosti v prime time. Ve středu 1. 12. dosáhla v CS D15+ podílu na trhu 25,05 %, což je nejlepší výsledek od června 2009. Za tímto úspěchem stojí mimo jiné i divácká oblíbenost seriálu Cesty domů, která již poněkolikáté překročila 1 milion diváků. V neděli 5. 12. byl prime time na Primě dokonce ještě úspěšnější – dosáhl podílu na trhu 26,31 %, což je nejlepší výsledek od poloviny roku 2008.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).