Hlavní navigace

Rekordní návštěvnost přímého přenosu Snídaně s Novou z aquaparku v Čestlicích

[Tisková zpráva] Rekord v návštěvnosti diváků na přímém přenosu dnes trhla televize Nova. Neuvěřitelných 1600 lidí přišlo na živé vysílání Snídaně s Novou na cestách z aquaparku v Čestlicích. Čekalo je ráno plné sluníčka, soutěží, vodních hrátek a zajímavostí, kterými je i diváky u televizních obrazovek provedli moderátoři Iveta Kořínková a Aleš Lehký.

Sdílet

Praha 1. července 2010 – První den letních prázdnin začala TV Nova rekordem. Přímého přenosu populární zpravodajské relace Snídaně s Novou na cestách z aquaparku v Čestlicích se dnes zúčastnilo 1600 lidí! Prvním prázdninovým živým vysíláním Snídaně s Novou provázeli Iveta Kořínková a Aleš Lehký.

První desítky návštěvníků postávaly před areálem již v pět hodin ráno, hodinu před začátkem živého přenosu. Pro příchozí fanoušky populární ranní zpravodajské relace měla Nova připravený dárek v podobě bezplatného vstupu do celého objektu. V čestlickém aquaparku, který je největší ve střední Evropě, si všichni užili ranního sluníčka, vodních hrátek na atrakcích, který aquapark nabízí, a společně s diváky u obrazovek i nejrůznějších soutěží. Seznámili se také se sportovním disciplínou aquaerobic a na módní přehlídce se dozvěděli, jaké jsou nejnovější trendy v módě plavek a jaké barvy jsou in pro letošní léto.

I když všem ještě ani nestačily uschnout plavky, Snídaně s Novou na cestách již chystá další výjezd. Všechny své fanoušky zve na přímý přenos z westernového městečka v Boskovicích, odkud bude vysílat příští pátek 9. července 2010. I sem budou mít zájemci o živé vysílání vstup zdarma.

Více na www.nova.cz/snidane

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).