Hlavní navigace

Rekordní poslech českých rádií na internetu

[Tisková zpráva] Středa 3. prosince 2008 dokázala k poslechu on-line rádií prostřednictvím multimediálního serveru PLAY.CZ přilákat rekordních 37 569 poslouchačů, přičemž už od pondělí se stabilně drží v peaku nad hranicí 37 000 současně připojených uživatelů.

Sdílet

Stejně jako poslechovost v současnosti dynamicky roste i návštěvnost webových stránek PLAY.CZ, která se v měsíci listopadu pohybovala kolem 550 000 unikátních návštěvníků (zdroj: Google Analytics). Rostoucí zájem o PLAY.CZ můžeme přičíst i intenzivní komunikační kampani, která kromě outdoor reklamy zahrnuje také rozhlas, internet a systematické media relations působení v různorodých titulech.

Multimediální server PLAY.CZ prošel v říjnu výraznou obměnou svého obsahu s důrazem na multimédia. Do přehrávače Play byly přidány inteligentní vyhledávací systémy, díky kterým se k právě hrajícím skladbám automaticky vyhledávají tematicky spjatá videa. Masivního rozšíření se dostalo rovněž magazínu Play. Ten informuje o aktuálních novinkách ze světa hudby a svým čtenářům nabízí také zajímavé rozhovory a recenze nových hudebních alb.