Hlavní navigace

Rekordní sledovanost seriálů Novy

[Tisková zpráva] Původní seriály televize Nova se mohou pochlubit stále větším zájmem diváků. V úterý bodovala jak Ordinace v růžové zahradě, tak Ulice.

Sdílet

Praha 31. ledna 2006 – Osudy lékařů a sestřiček jedné soukromé gynekologické ordinace, jejich kolegů z nedaleké nemocnice, pacientek, přátel a blízkých přitahují stále více diváků. Čtyřicátý třetí díl Ordinace v růžové zahradě (úterý 31. ledna ve 20:00), v němž si zamilovaný Roman mohl odvézt po těžké operaci domů svou lásku, lékařku Gitu a v němž naopak doktor Čížek musel o lásku k Vendulce trochu bojovat s dcerou Vlastou, sledoval rekordní počet diváků – bylo jich 2249 tisíc, což je 46% těch, kteří danou dobu trávili před televizní obrazovkou. A tvůrci samozřejmě doufají, že další pokračování se do seriálové historie Novy zapíšou dalšími rekordy, neboť připravované zápletky přinesou další překvapení. Již ve čtvrtek 2. února, ve čtyřicátém čtvrtém dílu nazvaném Já chci domů, se na obrazovce znovu setkáme s Kamilou, která se vrací do Kamenice z dlouhého pobytu v nemocnici po automobilové havárii. Čeká však na ni nejen zamilovaný Michal, ale i manžel Pavel…

Rekordem se může pochlubit i denní seriál Ulice. V úterý 31. ledna ho sledovalo ho 43% diváků (dospělí 15+) z těch, kteří se v daný čas dívali na některý z domácích televizních programů, což je nejvyšší podíl na sledovanosti ze všech pokračování seriálu uvedených v době před Televizními novinami. TVR v kategorii dospělí 15+ byl 19,2%, co je vyšší TVR než u prime timových seriálů uvedených na jiných televizních stanicích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).