Hlavní navigace

Rekordní výsledky roku 2005 pro ACTIVE 24

[Tisková zpráva] ACTIVE 24, přední český registrátor domén a poskytovatel webhostingových služeb, prožil nejúspěšnější rok ve své historii a upevnil tak svou pozici jedničky na českém trhu. Obrat přesáhl 96 milionů korun a pokračoval tak v dlouhodobém stabilním růstu. Počet zákazníků vzrostl v roce 2005 o desítky procent díky úspěšným akvizicím i zdravému přirozenému růstu společnosti.

Sdílet

Současný výkonný ředitel a jednatel Karel Umlauf a obchodní ředitel Libor Kopecký, kteří se zasloužili o úspěch společnosti v uplynulých letech a přivedli lokální českou firmu do celoevropské skupiny ACTIVE 24, úspěšně dosáhli vytyčených cílů a rozhodli se přijmout nové profesní výzvy mimo ACTIVE 24. Novým výkonným ředitelem byl jmenován Arjan Roijen z holandské centrály ACTIVE 24. Na pozici obchodního ředitele nastupuje Roman Dušek.

„Děkujeme Karlovi a Liborovi za jejich vynikající dlouholetou práci a přejeme jim mnoho úspěchů v další kariéře,“ říká Arjan Roijen, jehož cílem pro nejbližší období je integrace produktů s globální nabídkou skupiny ACTIVE 24 a další rozvoj služeb pro maximální spokojenost zákazníků.