Hlavní navigace

Rekordní zájem o Moje drahé Česko

[Tisková zpráva] Druhý díl z cyklu ekonomických speciálů Moje drahé Česko vyvolal velký zájem diváků a stal se nejsledovanějším vydáním večerní Ekonomiky (hlavní ekonomické relace ČT24) v její historii. Včerejší vydání věnované cenám a kvalitě potravin u nás i v zahraničí sledovalo průměrně 146 tisíc dospělých a alespoň tříminutová kontinuální sledovanost (zásah) byla 421 tisíc diváků.

Sdílet

Včerejší vydání tedy překonalo i oblíbené předvolební Ekonomické inventury. Moje drahé Česko či Ekonomická inventura jsou specializovanými mutacemi tohoto pořadu.

V sérii moderované Danielou Písařovicovou a Davidem Borkem se tým ČT24 rozhodl zmapovat vývoj cen u nás i v zahraničí a nákupní chování Čechů. Po úvodním dílu, který přinesl rozbor základních trendů, se včera pozornost stočila k jídlu. V pondělí 7. února se bude zpravodajská stanice České televize v dalším dílu věnovat oblečení a v posledním (14. 2.) přijde na řadu bydlení. Začátek je vždy ve 21:00 hodin.

Zájem o ekonomické zpravodajství celkově v poslední době roste. Ukazují to nejen výsledky večerní, ale také odpolední Ekonomiky ČT24. Potvrzuje se tak, že právě ekonomické otázky zůstávají pro diváky žhavými tématy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).