Hlavní navigace

Rekordy ve speciálním balení

[Tisková zpráva] Vojtěch Bernatský a Petr Svěcený pro speciální vydání pořadu Svět rekordů a kuriozit přichystali hodinový gejzír neuvěřitelných skutečností a kuriozit, jež se jen tak nevidí. Jejich překvapivé návnady spolklo hned několik osobností, které se v pořadu představí v úplně jiném světle, než by se dalo čekat.

Sdílet

Chcete-li vidět, jak herec David Matásek plive oheň a jak vypadají tajné záběry z jeho rodinného archivu, knoflíkářské schopnosti herce Bořivoje Navrátila, drsnou hádku Mahuleny Bočanové a Romana Vojtka, tvrdý pokojíčkový trénink rychlobruslařky Martiny Sáblíkové, neuvěřitelné sportovní výkony zpěváka skupiny Support Lesbiens Kryštofa Michala nebo třeba exkurzi do romštiny v podání redaktora České televize, nenechte si ujít speciální vydání oblíbeného pořadu.

Svět rekordů a kuriozit – speciál se obejde úplně bez ukázek neuvěřitelných výkonů zahraniční provenience. Všichni hosté ve studiu jsou hvězdami domácích luhů a hájů. Divadelní scény možná vůbec netuší, jakými dovednostmi oplývají herci David Matásek, Bořivoj Navrátil a Roman Vojtek. Samozřejmě ne každý rekordní kousek je možné uplatnit v profesi či sportu, ale právě proto mají prostor v našem pořadu. Někdy jde vyloženě o dílo náhody nebo souhru okolností, o to víc se potom publikum baví. Své o tom vědí Richard Samko nebo Martin Koukal či Stanislav Bartůšek i ostatní účinkující. Bez recese a triků se ovšem obejde hlavní hvězda večera Kryštof Michal ze skupiny Support Lesbiens. Jeho exhibice patří do kategorie mistrovských výkonů. Čtvrteční večer na ČT1 vás o tom přesvědčí.

Rozloučení před prázdninami
Poslední vydání pořadu Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit před prázdninami sledujte v sobotu 30.června 2007 na ČT1 v 18:10 hodin.

Vojtěch Bernatský, Petr Svěcený a Nikola Birklenová vám představí slepého muže s implantovaným periskopem, uvidíte pojízdnou pohovku či kulečník vyrobený z ledu a budete také svědky rekordu v počtu žen usazených na mužském klíně. Hostem pořadu je tentokrát zpěvák Tomáš Hájíček, který si díky své vizáži zahraje na rozmraženého neandrtálce, a poté divákům předvede, jaký je rozdíl mezi zpěvem lidových písní a zpěvem jeho skupiny Krucipüsk.

Vojta, Petr i Nikola se Vám tedy před prázdninami ozvou ještě jednou. Posuďte sami, kdy jindy, nežli v sobotu v podvečer, bychom si měli dopřát právě takovouto příjemnou zábavu, když nás k tomu navíc bude hřát vědomí, že den poté začínají ty nejpříjemnější dva měsíce v roce.