Hlavní navigace

Relé po Ethernetu: SPÍNEJTE 230V / 16A po IP

[Tisková zpráva] IP Relé HWg-ER02a je převodník sériové linky RS-232 a RS-485, doplněný o dvě přepínací relé s kontaktem na 230V. Kontakty i sériovou linku lze ovládat přes virtuální sériový port HW VSP, nebo pomocí popsaného M2M protokolu Jednoduchá montáž na vhodnou podložku nebo DIN lištu.

Sdílet

HW group s.r.o, výrobce zařízení pro vzdálené ovládání a řízení z České republiky představuje novou verzi oblíbeného produktu IP Relé. Novinka ER02a je určena pro montáž na DIN lištu, nebo podložku či stěnu. Klíčovou vlastností je možnost spínat dvěma nezávislými relé síťové střídavé napětí 230V až do 16A.

IP Relé HWg-ER02a v sobě kombinuje dvě relé ovládaná přes Ethernet a převodník RS-232 / Ethernet. Zařízením lze po Ethernetu resetovat vzdálené zařízení, nebo mu přerušit či naopak zapnout napájení. Zařízení lze také použít jako vzdálený sériový port RS-232/485. Ten je stále velmi rozšířen pro připojení čteček čárových kódů, tiskáren, přístupových jednotek a podobných technologických zařízení.

Uživatel může dále využít program HW VSP Multi Port, který umožní provozovat až 64 virtuálních sériových portů, připojených po Ethernetu na jedno PC (Windows 2000/XP/Vista). Výstupní kontakty lze řídit z HW VSP, nebo použít volně dostupné příklady pro jiné programovací jazyky.

HW group s.r.o je dynamická firma z České republiky, od roku 2000 vyvíjí a prodává produkty v oblasti síťových technologií. Produktové portfolio firmy je zaměřeno na měření a sběr dat. Přibližně 60% produkce je určeno pro trh EU, 30% export mimo EU.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).