Hlavní navigace

Reportérky TOP STAR magazínu podpořily účastnice pořadu Nahá jsi krásná

[Tisková zpráva] Třináctý díl TOP STAR magazínu pro vás připravil opravdu exkluzivní podívanou. Jedno odhalené sexy tělo moderátorky Evy Aichmajerové nestačí, stud i spodní prádlo odhodily i moderátorky TOP STAR magazínu. Při příležitosti apríla se vžily do role účastnic pořadu Nahá jsi krásná. Nenechte si proto ujít TOP STAR magazín již tuto středu ve 21.20 hod.

Sdílet

TOP STAR ODHALENÍ: Aichmajerová fotí spodní prádlo
Eva Aichmajerová je zamilovaná a přesto, že přibrala několik kilogramů, nafotila sexy fotky. Vyjadřuje se i ke starým kauzám, které stále žijí…

TOP STAR ODHALENÍ: Reportérky TOP STAR magazínu se svlékají
Reportérky TOP STAR magazínu se rozhodly podpořit pořad naší televize Nahá jsi krásná a tak před fotoaparátem Jakuba Ludvíka odhodily stud i spodní prádlo. Kdy je k tomu lepší příležitost než v aprílovém období.

TOP STAR REPO: Anife Vyskočilová – konkurz na pana Božského
Anife při svém hledání lásky zaujala více než 30 mužů. Pozvali jsme je na jedno místo a nic netušící Anife také… To si nemůžete nechat ujít!

TOP STAR CELEBRITY: Slavní studenti
S kamerou jsme se vydali na pražskou vysokou školu, na které studují mediálně známé tváře. Zeptali jsme se na prospěch Jirky Mádla, Ivy Kubelkové, Juliana Záhorovského a dalších…

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Obama přilétá do Prahy
Nejslavnější a zároveň nejmocnější muž planety Barack Obama přilétá do Prahy a TOP STAR magazín vám ukáže místa, která navštíví, a menu pro prezidenta se pokusí připravit šéfkuchař naší televize – Zdeněk Pohlreich.

TOP STAR REPO: Celebrity a jejich mazlíčci
Tentokrát nám Noid, Monika Absolonová a Marta Jandová představí své psí mazlíčky. Mají jejich čtyřnozí miláčci tvrdý výcvik, nebo jsou rozmazlováni? Jak si zvykají na jejich partnery?

TOP STAR CELEBRITY: Premiéra filmu Normal
Na slavnostní premiéru tohoto filmu se přišla – kromě dalších vzácných hostů – podívat i první dáma Livia Klausová. Přijměte pozvánku do zákulisí filmové premiéry.

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE:
A teď už je čas vyrazit do noční Prahy s Gábinou Partyšovou!