Hlavní navigace

Repres(z)entuj COOL

[Tisková zpráva] Prima COOL otevírá dne 11. 11. 2011 e-shop s produkty s originálním designem – prvky hravých variant své televizní grafiky. Partnerem je zejména firma Represent, známý výrobce kvalitního oblečení a doplňků nejen pro adrenalinové sportovce. E-shop naleznou zájemci jako záložku na zrenovovaných webových stránkách televizní stanice www.prima-cool.cz.

Sdílet

Prima COOL jako stanice s velkou fanouškovskou základnou může letos na podzim konečně splnit přání mnoha příznivců. Nabízí jim příležitost ztotožnit se se svým favoritem v oblasti televizní zábavy ve větším měřítku, než bylo dosud možné. Fanoušci stanice, na které se v létě nedostala trička a další originálně potištěné předměty v rámci účasti COOL stanu na letních hudebních festivalech, mají konečně možnost získat výrobky s grafikou svého oblíbence naprosto kdykoli.

V první emisi si budou moci zájemci objednat trička, mikiny, zimní čepice (coolichy) a trenky (Bender boxers). Do konce roku bude sortiment obohacen o župany a mýdla. Kromě čepic, které jsou univerzální, a trenek, jejichž velikost S mohou nosit i dívky, je veškeré oblečení v nabídce jak v pánských, tak dámských velikostech a střizích.

Aby byly výrobky s originálními symboly a grafikou kvalitní, spojila se Prima COOL s osvědčenými výrobci. Prim mezi nimi jednoznačně hraje firma Represent, která se zabývá výrobou oblečení a doplňků pro všechny generace a aktivity. Její oblečení s oblibou nosí adrenalinoví sportovci, ať už jde o skateboarding, snowboarding, BMX, MTB či třeba FMX. Oblečení Represent je známé zejména svou kvalitou, neotřepaným designem a přijatelnou cenou.

V rámci spolupráce televizní stanice s jmenovaným výrobcem bude COOL edice oblečení k dostání nejen v e-shopu Prima COOL, ale také v kamenných prodejnách firmy Represent a u jejích partnerů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).