Hlavní navigace

První počítačové reproduktory s dokem pro iPod/iPhone

[Tisková zpráva] Integrovaný 2.1 kanálový systém počítačových reproduktorů s dokem pro iPod/iPhone/ iPhone 3G / iPhone 3GS. Dokovací stanice pro uložení a nabíjení iPodu/iPhonu, přehrávání hudby a synchronizaci s iTunes. Bohatý a plný zvuk: 40W subwoofer a 2 satelitní reproduktory o výkonu 10 W. Bezdrátový dálkový ovladač.

Sdílet

Naplňte svůj pokoj kvalitním hi-fi zvukem – ať už pracujete na počítači, nebo posloucháte své oblíbené skladby uložené v iPodu.

S novým reproduktorovým systémem (prvními tříkanálovými počítačovými reproduktory od Sony) SRS-GD50iP zní hudba, filmy i hry prostě skvěle. Díky užitečnému doku pro iPod, iPhone, iPhone 3G nebo iPhone 3GS si můžete vychutnat svou hudbu uloženou v počítači (Mac nebo PC) nebo v iPodu, aniž by se vám na stole hromadil hardware.

Posaďte svůj iPod nebo iPhone do stylového doku a nabijte si baterii, zatímco jej synchronizujete s iTunes knihovnou na svém počítači (Mac nebo PC). Stisknutím tlačítka můžete snadno přepínat mezi různými zdroji zvuku: PC/Mac, iPod/iPhone nebo jiná připojená zařízení.

Ať posloucháte hudbu, sledujete filmy nebo hrajete hry, dopřejte si výkonný a přesvědčivý kvalitní zvuk značky Sony.

O nízké frekvence se stará 40W subwoofer s výraznými basy díky velkému a dlouhému basreflexovému kanálu. Společně s dvojicí 10W satelitních reproduktorů vytvářejí skvěle detailní stereofonní zvuk s jasnými výškami a hladivými středy.

Stylový dok je vybaven pohodlnými ovládacími prvky pro zapnutí/vypnutí systému, hlasitost, basy, synchronizaci s iTunes a přepínání mezi připojenými zdroji zvuku. Další možnost připojení představuje stereo minijack pro MP3 přehrávače nebo jiná audio zařízení. A pokud si chcete své oblíbené skladby užívat v soukromí a nerušit druhé, máte k dispozici také sluchátkový konektor.

Přiložený elegantní dálkový ovladač slouží k zapínání/vypínání systému, ztlumení zvuku, ovládání přehrávání/pauzy, hlasitosti, basů, k procházení a výběru skladeb v iPodu/iPhonu, přesunu na další/předchozí skladbu a přepínání mezi připojenými zvukovými zařízeními (iPod/iPhone, PC/Mac, MP3 nebo jiný zdroj).

Integrovaný reproduktorový systém/dok pro iPod/iPhone SRS-GD50iP bude na českém trhu k dispozici od října 2009.

Klíčové technické specifikace:

Sony
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).