Hlavní navigace

Inovace v doplňkových službách pro datové schránky T-Systems nabízí řešení DataBox Complete

[Tisková zpráva] Společnost T-Systems Czech Republic a.s. rozšířila svou nabídku doplňkových služeb pro informační systém datových schránek o unikátní službu DataBox Complete. Nová služba umožňuje komunikaci se systémem datových schránek, standardně obsahuje bezpečné datové úložiště s kapacitou od 1 GB a kompletní systém pro workflow, které zajistí a obslouží celý životní cyklus dokumentů nejen z datových schránek.

Sdílet

Řešení od T-Systems plně pokrývá celou problematiku datových schránek například z pohledu bezpečného a trvalého uložení dokumentů, které standardně zůstávají v datové schránce jen 90 dní a následně jsou odstraněny. Důležité dokumenty, které mají vysokou finanční nebo právní hodnotu, tak mohou být bezpečně uloženy bez rizika ztráty nebo poškození, což se může stát při běžném ukládání na lokálním počítači nebo externím médiu.

DataBox Complete zároveň plně řeší problematiku zákona 499/2004 Sb. v platném znění o archivnictví a spisové službě. Standardní součástí celého řešení je nyní integrace systému DMS (Document Management System) a vyšší variabilita individuálního nastavení workflow pro každého zákazníka.

Samozřejmostí je precizní práce s korespondencí přijatou z datové schránky, přesně řízené procesy zaručující vysokou bezpečnost a dostupnost dokumentů a v neposlední řadě také zajímavá cena bez nutnosti investic.

DataBox Complete nabízí snadné ovládání, rychlou odezvu služby a vysoký stupeň bezpečnosti uložených dat obdobně jako v bankovních systémech. Služba DataBox Complete je vhodná pro všechny právnické osoby, které mají ze zákona povinnost komunikovat přes datovou schránku.

Více informací o řešení DataBox Complete na www.t-systems.cz.