Hlavní navigace

Řešení internetového sázení pro společnost SAZKA, a.s. dodala společnost ecommerce.cz, a. s.

[Tisková zpráva] Brno, 14. ledna 2008 – Po schválení provozování internetových kurzových sázek Ministerstvem financí České republiky spustila 5. ledna společnost SAZKA, a.s. plné internetové sázení, jehož řešení dodala společnost ecommerce.cz, a. s.

Sdílet

Na základě povolení Ministerstvem financí v pondělí 5. ledna spustila společnost SAZKA, a.s. do provozu plnohodnotné kurzové sázení na internetu, které je pro sázející dostupné na stránkách www.sazkatip.cz (dříve www.e-sazka.cz). Dodavatelem řešení je softwarová společnost ecommerce.cz, a. s., která pro SAZKU již dříve dodala nejen komplexní řešení pro internetové kurzové sázení postavené na vlastním produktu eBet System pro provozování internetových sázek a her, ale realizovala také například internetový portál společnosti, který zastřešuje všechny webové portály a služby nabízené společností SAZKA.

Díky řešení společnosti ecommerce.cz, a. s. mohou nyní sázející u společnosti SAZKA, a.s. uzavírat kurzové sázky on-line na internetu bez nutnosti telefonického potvrzení a chození do kamenné sběrny. Stačí si v pohodlí u počítače sestavit z široké nabídky sázkových příležitostí vlastní sázkový tiket a jediným kliknutím sázku uzavřít.

Na produktech a řešeních společnosti ecommerce.cz, a. s. jsou nyní u společnosti SAZKA, a.s. provozovány například elektronické kasino bez reálných peněz, kurzové sázky, Klub SAZKA a další služby.

Společnost ecommerce.cz, a. s. je významným a respektovaným evropským tvůrcem rozsáhlého loterijního a sázkového softwaru s bohatými zkušenostmi, které lze podložit mnoha nasazenými a bezproblémově fungujícími loterijními a jinými informačními systémy i v zahraničí. Společnost ecommerce.cz, a. s. své služby dodává na velmi vysoké úrovni, o čemž svědčí také certifikace managementu kvality ISO v oblasti norem ISO 9001:2000 a ISO 20000–1.

O společnosti ecommerce.cz, a. s.
Dynamicky rostoucí česká IT firma zaměřená na vývoj rozsáhlých a náročných zákaznických řešení a aplikací. Na trhu informačních technologií a služeb působí od roku 2000. Je držitelem certifikátů ISO 9001:2000 a ISO 20000–1. Vytváří unikátní systémy, které jejím klientům pomáhají v podnikání, snižují náklady a zvyšují efektivitu práce a konkurenceschop­nost. Dnes ecommerce.cz zaměstnává přes sto IT specialistů.

K nejvýznamnějším zákazníkům patří SAZKA, a.s., ČEZ, E.ON, ČEPS, Telefónica O2 Czech Republic, a.s., Tipos, národná lotériová spoločnosť , GTS Novera, Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo vnitra, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Zlínský kraj, Bratislavský samosprávny kraj, Allianz – Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o., Skanska, Škoda Auto, Televize Prima, Protool s.r.o. a další.