Hlavní navigace

Řešení skupiny KVADOS jsou certifikována pro Windows 7

[Tisková zpráva] Skupina KVADOS získala v uplynulých dnech certifikaci kompatibility hned několika svých produktů pro nejmodernější operační systém Windows 7 společnosti Microsoft. Všichni klienti skupiny KVADOS, kteří mají nasazena řešení myCASH™, myAVIS™ nebo myWORK™, budou moci hned od oficiálního zahájení distribuce Windows 7 začít využívat veškerých výhod, jež vzájemné spojení produktů skupiny KVADOS a Microsoftu nabízejí. Znamená to například posílení bezpečnosti mobilní komunikace a procesů či vylepšenou podporu ovládání dotykovými displeji.

Sdílet

„Celý proces certifikace proběhl bez nejmenších problémů. Jsem za to samozřejmě rád, ale zároveň přiznávám, že jinou možnost jsem si ani nepřipouštěl. Je to logické. Naše řešení dlouhodobě vyvíjíme na nejmodernějších technologiích, pro které jsou také určena. Proces certifikace je jakési potvrzení toho, že svou práci děláme dobře,“ říká Miroslav Hampel, generální ředitel skupiny KVADOS.

O společnosti KVADOS, a.s.
Společnost KVADOS, a.s., je významným systémovým integrátorem a výrobcem vlastních informačních systémů. Klíčové produktové skupiny VENTUS, myAVIS™ a myCASH™ jsou určeny společnostem působícím v obchodním, distribučním, servisním nebo logistickém sektoru. Novinkou roku 2009 je personální informační systém myWORK™.

KVADOS, a.s., existuje již od roku 1992 a v současnosti aktivně působí na většině evropských trhů. Využívá k tomu vlastních obchodních zastoupení i rozsáhlé sítě obchodních partnerů. Roční obrat skupiny KVADOS přesahuje 100 milionů Kč a počet odborných zaměstnanců překročil v roce 2008 hranici 100 lidí.

V roce 2009 skupina KVADOS popáté v řadě zvítězila v mezinárodní soutěži Microsoft Awards, což je potvrzením vyspělosti a přínosů vyvíjených produktů. Mimo to je skupina KVADOS například Gold Certified Partner společnosti Microsoft, T-Mobile Solution TOP Partner v České republice, Hewlett-Packard 2009 Preferred Partner a ESET Gold Partner.