Hlavní navigace

Reseninamiru.cz aneb Pohled do dílny Poski.com

[Tisková zpráva] Společnost Poski.com s.r.o. spustila novou webovou stránku www.reseninamiru.cz. Tato neobvykle a kreativně zpracovaná webová stránka umožňuje pohled do online dílny společnosti Poski.com. Hlavní záměr, který stál za realizací těchto webových stránek, přibližuje Petr Adamík, marketingový manager Poski.com: „Naším přáním bylo, aby si široká veřejnost uvědomila, že kvalitní webové stránky se již nedají dělat na koleni (one-man show).“

Sdílet

Avšak cílů, které mají tyto webovky plnit, je hned několik. Především by měly vtipně demonstrovat návštěvníkům, kolik odborníků se podílí na tvorbě www stránek (systemů). Dále by měly představit užší výrobní tým Poski.com a srozumitelným způsobem nastínit proces výroby. „Také by měly ukázat, že děláme řešení na míru, měly by pobavit návštěvníky webu, zvýšit povědomí o brandu Poski.com, představit naše klíčové produkty a v neposlední řadě demonstrovat to, že děláme neobvyklé, tím míníme kreativní věci,“ nastiňuje Petr Adamík.

Nástroje použité pro rozšíření webové stránky mezi širokou veřejnost jsou následující: firemní newsletter, použití Viral marketingu i firemní profil na Facebooku.

Společnost Poski.com s.r.o. působící v České republice se zabývá webdesignem, marketingem a systémy. Svá řešení poskytuje převážně malým a středním podnikům, jakožto i nadnárodním společnostem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).