Hlavní navigace

Retail Info s novým předsedou dozorčí rady

[Tisková zpráva] Se začátkem druhého pololetí došlo ve společnosti Retail Info ke změně na pozici předsedy dozorčí rady. Od 1. července 2008 zastává tento post Wei Hai Chu, který nahradil Tomasze Czechowicze.

Sdílet

Praha, 12. srpna 2008 – Novým předsedou dozorčí rady internetové společnosti Retail Info byl zvolen Wei Hai Chu a s účinností od 1. července nahradil ve funkci Tomasze Czechowicze.

Wei Hai Chu zaujímal v posledních deseti letech různé „senior“ pozice především v telekomunikačních společnostech. Po prodeji své společnosti MMPromotions v roce 1997 pracoval pro WorldOnline (dnes Tiscali), Shell a British Telecom. V České republice působil Wei Hai Chu ve společnosti Karneval Media, kde zastával pozici Chief Commercial Officer a stal se součástí týmu, jenž připravil prodej společnosti do rukou UPC za nejvyšší cenu, která byla v poslednich pěti letech zaplacena za kabelovou společnost. Od roku 2007 se věnuje investování a práci v nevýkonných pozicích pro menší, střední nebo začínající společnosti zejména v oblasti telekomunikací. Jednou ze společností, kde je v současné době aktivní jako prezident, je Crazy Tomato. Wei Hai Chu vystudoval ekonomii na Seton Hall University v USA a NIMA (Netherlands Marketing professionals' institute) v Nizozemí. Má nizozemské občanství a v současné době žije s rodinou v Praze. Ve volném čase se věnuje golfu a cestování.

„Velmi rád jsem se stal součástí týmu Retail Info. Tato společnost má v České republice jedinečné portfolio webových projektů o nakupování. Jejich návštěvnost zároveň velmi rychle roste jak na národní úrovni tak v celém regionu. Věřím, že Retail Info bude mít spoustu dalších příležitostí k rozšiřování svého portfolia. Samozřejmě se těším i na spolupráci s vedením společnosti, která povede k jejímu dalšímu úspěšnému rozvoji,“ poznamenal ke svému nástupu do čela dozorčí rady Wei Hai Chu.