Hlavní navigace

Řetězová reakce filmových akcí

[Tisková zpráva] SOBOTA - V sobotu se od 20.15 hod. Na Prima COOL představí neobvyklé herecké duo Robert De Niro a Eddie Murphy v akční komedii Showtime. Detektiv Mitch se snaží u policie dělat svou práci opravdu poctivě. Jeho kolega, policista Trey, je však naprostý opak – bez mrknutí oka by vyměnil kariéru u policie za televizní slávu. Cesty obou mužů se střetnou ve chvíli, kdy se Trey připlete Mitchovi do zatýkání drogového bosse. Zločinec uprchne a přítomný televizní štáb dramatické situace hned využije pro natáčení největší reality show všech dob. Od této chvíle je Mitch neustále sledován televizní kamerou. A jako by jeho utrpení nebylo málo, dostane za parťáka právě Treye. V kriminálním snímku doplní hvězdné herecké duo krásná Rene Russová.

Sdílet

V napínavé atmosféře budou COOL movies pokračovat od 22.10 hod. v akčním thrilleru Zrozen k rychlosti. Sympatický mladík Richard je skvělým řidičem a nekorunovaným králem silnic v newyorském Brooklynu. Rychlost je jeho drogou i největší životní vášní. To se mu však stane jednoho dne osudným. Při nelegálních automobilových závodech se totiž Richard dostane do mafiánské společnosti, která se zabývá až příliš nebezpečným hazardem. Pro milovníka aut tak rázem rychlá jízda přestává být slastným pokušením, ale začíná se stávat bojem o holý život.

NEDĚLE – Ani neděle nenabídne divákovi oddych. Od 20.15 hod se spustí Řetězová reakce, jíž se zúčastní mimo jiné Keanu Reeves nebo Morgan Freeman. Dříve než univerzitní výzkumný tým oficiálně potvrdí, že voda může být použita jako pohonná látka, je laboratoř zničená a ředitel zabit. Jediným svědkem se stává student Eddie Kasalivich, který se však současně považuje za hlavního podezřelého. Ve skutečnosti však za zločinem stojí několik energetických společností a samotná vláda. Ti všichni se totiž pokouší objev zamlčet. I když by pro Eddieho bylo pohodlnější vycouvat, rozhodne se pokusit o očistu sebe i celého vědeckého týmu.

Sci-fi thriller s názvem Brouci ukončí od 22.20 hod víkendovou nadílku COOL movies. Při pronásledování zločince v tunelu metra objeví policista třímetrového brouka, který ho jednou ranou zabije a pohltí. Agent FBI Matt začne s pomocí etymoložku Emily s vyšetřováním záhadné vraždy. Spolu s jednotkou rychlého nasazení se vydává do útrob metra, aby bojoval s celou armádou hmyzích nestvůr. Úkol zní jasně – brouci nesmí za žádnou cenu proniknout do ulic města.