Hlavní navigace

Revoluce v obchodování na českém internetu aneb Naakup.cz!

[Tisková zpráva]

Sdílet

Revoluce v obchodování na českém internetu aneb Naakup.cz!

Česko se konečně dočkalo internetové služby, která tu zatím chyběla. Český zákazník internetových obchodů se právě teď dostává na úroveň, kterou znají lidé ve světě (např. idealo.de).

Tým mladých českých perspektivních programátorů s velkými zkušenostmi nyní přichází s nápadem, který od základů změní obchodování prostřednictví internetu a bude znamenat jeho zrychlení a zpřehlednění. Uživatelům internetu se tak dostává do ruky mocná zbraň, díky níž svůj pobyt u počítače výrazně zefektivní.

V úterý 1. února bude spuštěn unikátní katalog a vyhledávač Naakup.cz., který umožní uživatelům vyhledávat internetové obchody a zboží v nich, čímž vyplní prázdné místo mezi českými vyhledávacími službami.

Projekt realizoval tým programátorů a webdesignérů OnLine Služby (OLS) pod vedením Marka Soldáta, který je tvůrcem myšlenky portálu Naakup.cz, a Michala Kandra, marketing managera projektu.

Nápad na vytvoření portálu se zrodil na konci prosince roku 2004 v hlavě Marka Soldáta. Po prvotních problémech s vybráním vhodného názvu, jehož otcem je Jan Beneš, vše ostatní běželo velmi rychle. Doslova během několika dní byl vytvořen realizační tým, který tvoří pětice mladých lidí z OLS a větší počet externistů. Na počátku roku 2005 byla zahájena tvorba vyhledávače.

Portál Nakup.cz umožní zákazníkovi rychle a jednoduše nalézt zboží, které právě hledá. Nemusí přitom procházet spoustou nepodstatných a nepotřebných odkazů, které dostane při hledání produktu v běžných vyhledávačích. Ušetříme mu tím spoustu času a stresu, který může využít jinak.

Portál tvoří čtyři následující částí:

  • vyhledávání v internetových obchodech
  • vyhledávání ve zboží
  • katalog obchodů
  • katalog zboží

Majitelé internetových obchodů získají od portálu Naakup.cz zdarma další možnost propagace a nové zákazníky, kteří by se k nim bez portálu Naakup.cz pravděpodobně nikdy nedostali.
Registrace internetového obchodu do vyhledávače Naakup.cz je samozřejmě zdarma, stejně jako jeho používání.

Majitelé obchodů si pochopitelně mohou zaplatit lepší umístění svého obchodu v katalogu nebo výsledcích vyhledávání. K dispozici je také bannerová reklama. Každý obchodník, který na svůj obchod umísti ikonu Naakup.cz, navíc obdrží zdarma zvýrazněný zápis v katalogu i ve výsledcích vyhledávání.

Tým Naakup.cz
http://www.na­akup.cz/
info@naakup.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).