Hlavní navigace

Revoluční budík, který sleduje průběh spánku, aby usnadnil probouzení.

[Tisková zpráva] Innovative Sleep Solutions uvádí na trh revoluční budík Sleeptracker.

Sdílet

Praha – Na českém trhu se objevuje nový budík SLEEPTRACKER, který monitoruje spánek a usnadňuje probouzení.

Ačkoliv SLEEPTRACKER vypadá jako běžné náramkové hodinky, je to ve skutečnosti vynález, který monitoruje spánkové rytmy svého nositele, aby jej mohl probudit v tom nejvhodnějším okamžiku. SLEEPTRACKER začne zvonit v tu chvíli, kdy se jeho nositel nachází ve velmi lehkém spánku a díky tomu se probudí odpočatý a plný energie.

V průběhu noci člověk opakovaně prochází spánkovými cykly, ve kterých se střídá několik úrovní spánku od hlubokého až ke spánku velmi lehkému, kdy je člověk velmi blízko probuzení.

Pokud běžný budík zazvoní v okamžiku, kdy se nacházíte v lehkém spánku, probudíte se odpočatí a svěží. Naopak probuzení z hlubokého spánku je velmi nepříjemné a je provázeno pocity intenzivní únavy. Normální budík bohužel nebere na hloubku vašeho spánku žádný ohled.

Řešením tohoto problému je SLEEPTRACKER, který sleduje spánkové cykly svého nositele a probudí jej v okamžiku, kdy je spánek nejlehčí. Díky tomu se probudí plný energie.

SLEEPTRACKER také ukládá naměřené informace o průběhu spánku a umožňuje tak zjistit jak dobře jeho uživatel spí. Během každé noci se člověk mnohokrát nachází velmi blízko probuzení. SLEEPTRACKER takové okamžiky rozpozná a čas, kdy k nim došlo, uloží do paměti. Díky tomu může uživatel zjitit, kolikrát se během noci témìř probudil a jak tvrdě spal ve srovnání s jinými nocemi.

SLEEPTRACKER má funkce jako klasické hodinky. Navíc je vodotěsný a platí na něj dvouletá záruka. SLEEPTRACKER je ideální pro kohokoli, kdo se chce probouzet čilý a připravený začít den. Je ideálním pomocníkem pro lidi, co často cestují do jiných časových pásem, pro obchodníky chtějící získat výhodu navíc, studenty s proměnlivým rozvrhem, nebo zaneprázdněné maminky, které se musí často probouzet.

Doporučujeme budík SLEEPTRACKER všem, kteří mají problémy s probouzením. Informace, které zjišťuje SLEEPTRACKER, byste jinak získali pouze ve spánkové laboratoři. Žádný jiný budík Vás neprobudí tak příjemně jako SLEEPTRACKER.

SLEEPTRACKER se prodává za cenu 3725 Kč a je k dostání na adrese www.superbudik­.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).