Hlavní navigace

Revoluční televizní program 155 televizních stanic na internetu

[Tisková zpráva] www.Tvprogram.cz přichází s přehlednějším zobrazením programů televizních stanic. Lidé v České republice kromě čtyř základních stanic chytají i mnoho desítek dalších. Klasické sloupcové zobrazení televizních programů někdy působilo nepřehledně, Ppoto TVprogram.cz dnem 17. ledna 2008 přinesl revoluční způsob zobrazování zvolených stanic pod sebou zarovnaných podle časových pásem.

Sdílet

K původním sloupcovým formátům řazeným vedle sebe a pod sebe, tak přibude i možnost řádkového zobrazování, které je mnohem přehlednější. Uživatel na internetu tak může okamžitě vidět, co se právě hraje na všech televizních stanicích najednou.

Na stránkách TVprogram.cz je možné vybírat ze 155 televizních stanic, u kterých máte nejvíce informací o pořadech a fotek, showview kódy pro nahrávání, možnost nechat si zaslat upozornění sms zprávou nebo emailem na Vámi vybraný pořad, nebo si zvolíte pouze typ pořadů, který Vás opravdu zajímá. Dále pak u filmů naleznete videoukázky s českými titulky, nebo si lze nastavit zobrazování hodnocení uživatelů a jejich nezávislé komentáře.

Díky největšímu televiznímu programu na internetu TVprogramu.cz Vám jistě už nic neunikne.