Hlavní navigace

RGM Hudební ceny Óčka 2006 hlásí vyprodáno!

[Tisková zpráva] Před čtyřmi lety, kdy hudební televize Óčko vyhlásila své první hudební ceny, nikdo nepomýšlel na to, uspořádat vyhlášení ve slavné Lucerně. „Loni to bylo poprvé a vlastně na zkoušku.

Sdílet

Letos jedeme naostro a v tuto chvíli můžeme oznámit, že megakoncert spojený s vyhlášením výsledků ankety RGM HUDEBNÍ CENY ÓČKA 2006 je beznadějně vyprodaný!“, říká Jiří Balvín, generální ředitel hudební televize Óčko.

Diváci v Lucerně se tak mohou těšit na skvělý program, ve kterém živě vystoupí tyto skupiny či interprety: KRYŠTOF, CHINASKI, TATA BOJS, PEHA, DARA ROLINS, PETR BENDE, MICHAL HRŮZA, LBP, TINA, TONELESS, VLADIVOJNA LA CHIA & BANANA, SUNSET BLVD., ANTOTHER WAY a JAKUB KUBA.

Jenom hudební vystoupení potrvají více než tři hodiny.
Ti, na které se nedostalo se mohou dívat na přímý přenos, který na Óčku začíná ve 20:00. Program v Lucerně však již v tu dobu bude hodinu trvat. Diváci u televizních obrazovek však o nic nepřijdou, protože první hodinu z Lucerny Óčko odvysílá dodatečně.

Generálním partnerem letošních RGM Hudebních cen Óčka je POŠTOVNÍ SPOŘITELNA. Hlavními partnery jsou společnosti NOKIA, ŠKODA AUTO a KRÁLOVSKÝ PIVOVAR KRUŠOVICE.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).