Hlavní navigace

RGM HUDEBNÍ CENY ÓČKA 2006

[Tisková zpráva] RGM HUDEBNÍ CENY ÓČKA se pomalu ale jistě stávají nejprestižnější hudební anketou v České republice. Svědčí o tom i rok od roku větší počet hlasujících diváků.

Sdílet

Silné spojení hudební televize ÓČKO, společnosti RGM Entertainment a generálního partnera – POŠTOVNÍ SPOŘITELNY , která dlouhodobě působí v oblasti hudby, je zárukou dalšího růstu projektu RGM Hudební ceny Óčka, který by měl být patrný již v letošním roce. V průběhu galavečera vystoupí nejlepší interpreti české a slovenské hudební scény. Mimo jiné kapely TATA BOJS, KRYŠTOF, CHINASKI, PEHA… Speciální mix si připravila pro tento večer i Dara Rolins. Koncept večera by měl svým pojetím připomínat vyhlašování světových hudebních cen. Navíc po skončení megakoncertu proběhne v klubu Duplex oficiální after party, jako poděkování všem účinkujícím, hostům a partnerům.

Režisérem večera se stane ADRIAN STOJKOV, který má dlouhodobé zkušenosti s přímými přenosy. Moderátorský post zaujmou pánové Jiří Havelka, Ondřej Cihlář, Tomáš Jeřábek a Petr Prokop, jinak také moderátoři nevšedního pořadu BARÁŽ, který hudební televize Óčko vysílá v pondělí a ve čtvrtek v 18:00. Ceny se budou předávat v 15 kategoriích a na podiu se vystřídá 15 interpretů a kapel.

RGM Hudební ceny Óčka jsou již tradičně vysílány na Óčku v přímém přenosu a letos také nově na vlnách Radia WAVE. V rámci předávání RGM HUDEBNÍCH CEN ÓČKA 2006 proběhne křest desky nové nastupující hvězdy v oblasti populární hudby, zpěvačky L.B.P. a v rámci after party v klubu Duplex proběhne představení a křest prvního videoklipu.

Producentem RGM Hudebních cen Óčka 2006 je hudební televize Óčko ve spolupráci se společností RGM Entertainment. Výkonnou produkcí večera byla pověřena společnost Česká produkce. Děkujeme všem partnerům, kteří jsou ochotni podílet se na vzniku celého projektu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).