Hlavní navigace

Ricardo Adame byl jmenován novým Corporate Vice President Global Public Relations v AVG Technologies

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika – 7. března 2011 – AVG Technologies, výrobce světově nejpopulárnějšího volně dostupného antivirového softwaru, dnes oznámil, že Ricardo Adame se stal novým Corporate Vice-President, Global Public Relations. Ricardo má dvacetileté profesionální zkušenosti s korporátní komunikací, public affairs a společenskou odpovědností firem.

Sdílet

      Dříve než Ricardo zahájil spolupráci s AVG, pracoval více než 15 let ve společnosti Microsoft na různých pozicích v Latinské Americe, na podnikovém ústředí Microsoft, ale také na pobočkách v zemích Evropy, Středního východu i Afriky.  Získal vzdělání v oblasti mezinárodních vztahů a magisterský titul z politických věd.

      „S pokra­čujícím růstem společnosti AVG potřebujeme rozšířit náš tým tak, aby zahrnoval zkušené lidi se správným charismatem,” řekl Clent Richardson, COO společnosti AVG Technologies. „Jsem velmi rád, že naše řady obohatil právě Ricardo a vím, že dosažení plánovaných výsledků nám zajistí právě jeho talent, kvalifikace a silné nasazení,” dodal.

      Při  úzké spolupráci s vedením AVG bude Ricardo zodpovědný za vývoj, přípravu a realizaci strategické komunikační agendy AVG. Na globální PR aktivity bude dohlížet ze svého sídla v Praze.

      „AVG je pro mne velmi zajímavá a progresivní společnost a jsem opravdu rád, že jsem se mohl přidat k jejímu týmu,” řekl Ricardo. „Je toho opravdu hodně, o čem můžeme diskutovat, a já se na tuto novou pracovní výzvu v mé kariéře velmi těším.” 
  

Zůstaňte v kontaktu s AVG

  • Pro aktuální zprávy sledujte AVG na Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Twitteru
  • Nové trendy a analýzy ze světa bezpečnosti sledujte na Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.   blogu AVG
  • Staňte se fanouškem AVG na Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Facebooku
  • Následujte nás na Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.   LinkedIn
 

O společnosti AVG Technologies

AVG Technologies je globální posky­tovatel bezpečnostních řešení, která  chrání více než 110 milionů zákazníků a malých firem ve 170 zemích světa před internetovými hrozbami, viry, spamem a útoky kyberzločinců. AVG má téměř dvě desetiletí zkušeností v boji proti internetovému zločinu a jednu z nejmodernějších laboratoří pro detekci internetových hrozeb pocházejících z celého světa. Volně dostupná verze AVG umožňuje začínajícím uživatelům získat základní antivirovou ochranu a posléze velice jednoduchým způsobem dokonce zvýšit úroveň bezpečnosti. Společnost disponuje celosvětovou sítí téměř 6 000 prodejců, partnerů a distributorů včetně Amazon.com, CNET, Cisco, Ingram Micro, Play.com, Wal-Mart a Yahoo! 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).