Hlavní navigace

Říjnové setkání AT Computers s partnery ve znamení digitální techniky a síťových řešení

[Tisková zpráva] Ostrava, 13. 11. 2008 – Hotel Medlov se i v říjnu stal dějištěm setkání zástupců AT Computers a obchodních partnerů společnosti. Do příjemného prostředí Českomoravské vrchoviny se tentokrát sjelo na 150 z nich, aby se zúčastnili několika prezentací a workshopů, tentokrát zaměřených na digitální techniku a síťová řešení. Akci spojenou s již tradičním předáváním Oscarů společnost připravila pro resellery prodejního kanálu Digimax, značky počítačů Premio a partnery divize Networking.

Sdílet

Účastníci setkání se mohli v pátek 24. října seznámit s novinkami z oboru, které prezentovali takové firmy jako FujiFilm, Sony, Cisco, Epson nebo Logitech. Odpoledne bylo vyhrazeno soutěžím a večer slavnostnímu galaprogramu.

Společnost AT Computers je největším českým výrobcem a předním distributorem kvalitních počítačů značek AutoCont, Comfor, Premio a Triline. Prostřednictvím sítě prodejen COMFOR a AutoCont, rozmístněných po celé České republice i Slovensku, je distribuuje domácím uživatelům. K firemním zákazníkům se produkty firmy dostávají přes prodejní kanály AT Computers, AutoCont a Triline.