Hlavní navigace

Ringier spustil nové internetové stránky

[Tisková zpráva] Vydavatelství Ringier ČR zahájilo 25. března provoz nových webových stránek firmy.

Sdílet

O půlnoci z pondělí 24. na úterý 25. března proběhlo na www.ringier.cz oficiální spuštění nových internetových stránek vydavatelství Ringier. Společnost je připravila jako dárek pro zaměstnance i širokou veřejnost ke svému letošnímu 175. výročí.

Inovovaný server na první pohled zaujme unikátní grafickou podobou, která odpovídá korporátnímu designu koncernu Ringier. Obdobnou grafiku má například web skupiny Ringier na www.ringier.com či prezentace švýcarské pobočky na www.ringier.ch. Do budoucna by stejný vzhled měly mít stránky všech vydavatelství skupiny Ringier ve světě. Česká republika je zatím po Švýcarsku první zemí, která sjednocenou grafiku zavedla.

Nové stránky Ringieru ČR obsahují kromě detailních informací o jednotlivých titulech vydavatelství a podrobných kontaktů i řadu zcela nových rubrik: například sekci Tiskové centrum, určenou především pro novináře, s komplexními informacemi o aktuálním dění v Ringieru, sekci Kdo jsme? se zevrubnými informacemi o historii i současnosti vydavatelství, partnerských organizacích, získaných oceněních apod., či sekci Napište nám s formulářem pro dotazy a s odpověďmi na nejčastější otázky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).