Hlavní navigace

RIT představil novou verzi softwaru PV4E

[Tisková zpráva]

Sdílet

RIT představil novou verzi softwaru PV4E

Praha, 24. 6. 2005 – Společnost RIT Technologies, průkopník a přední dodavatel řešení pro inteligentní správu fyzické vrstvy sítě, na svém semináři v Praze představila čtvrtou verzi svého softwaru PatchView for the Enterprise (PV4E).

PV4E je analytický softwarový nástroj komplexního systému PatchView pro inteligentní správu fyzické vrstvy sítě. PV4E poskytuje správcům přes webové rozhraní kompletní a přesný přehled o konektivitě v síti a umožňuje snadné řízení a správu její infrastruktury.

„Čtvrtá verze PV4E s nově vyvinutými softwarovými moduly je naší reakcí na požadavky zákazníků,“ uvedl Tomáš Jilík, Country Manager RIT Technologies pro ČR. „Reagujeme tak na legislativní změny, ke kterým ve světě dochází, a na požadavky trhu na vyšší zabezpečení a zajištění soukromí dat,“ dodal Jilík.

Mezi nové vlastnosti čtvrté verze PV4E patří například rozšíření funkce IDS systému zákazníka o možnost fyzické lokalizace útočníka uvnitř sítě, vytváření zabezpečených linek v síti nebo plná podpora pobočkových ústředen.

Systém PatchView je implementován v 2,5 milionech portů v sítích celého světa. Představuje efektivní řešení pro minimalizaci provozních nákladů a zvýšení spolehlivosti a dostupnosti sítě. PatchView umožňuje efektivnější využívání sítě a výrazně snižuje náklady na její správu.

O RIT Technologies

RIT Technologies je průkopníkem inteligentních řešení pro správu fyzické vrstvy sítě. Nabízí produkty, které správcům umožňují dokonalou kontrolu, využití a správu datových a hlasových sítí. Inovační řešení RITu pomáhají podnikovým zákazníkům a provozovatelům sítí maximálně využít investic do sítě a snížit náklady na vlastnictví.

RIT je členem skupiny RAD, vedoucího poskytovatele komunikačních řešení. Společnost RIT Technologies je zastoupena v 60 zemích světa a mezi její klíčové zákazníky patří globální telekomunikační firmy jako Deutsche Telekom, Alcatel, TELMEX, TELENOR a klienti z dalších oborů, např. The New York Mercantile Exchange (NYMEX), ING Barings, INVESCO, DIAGEO, Daewoo a Reuters. Mezi největší zákazníky v ČR patří Česká správa letišť s datovou sítí, čítající několik desítek tisíc přípojných míst.

Kontakt:
Tomáš Jilík
Tel.: +420 731 450 045
tomas.jilik@rit.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).