Hlavní navigace

Riverside school využívá BYZNYS

[Tisková zpráva] Mezinárodní škola Riverside school začala pro zlepšení interních procesů využívat podnikový informační systém třídy BYZNYS od společnosti J.K.R. Nové řešení by mělo přispět k mimo jiné k plné automatizaci vykazování aktivit studentů v semestru v návaznosti na výši školného.

Sdílet

Hlavním cílem nasazení nového systému BYZNYS Win byl mimo jiné i požadavek na evidenci údajů o studentech a jejich aktivitách v průběhu celého školního roku. Díky této evidenci je nyní možné například automatické generování vydaných faktur za daný semestr.

Jako stěžejními procesy byla v rámci implemetace identifikována evidence studentů včetně souhrnu aktivit ve vybraném školním roce a s tím spojená automatická tvorba vydaných faktur.

Mezi hlavní přínosy informačního systému BYZNYS Win pro Riverside school patří sjednocení jednotlivých zdrojů dat do společné datové základy, komunikace s MS Office (export dat pro další zpracování) a možnosti přizpůsobení systému požadavkům uživatele pomocí uživatelných filtrů, podmínek a úprav výstupních formulářů a sestav.

„V oblasti vzdělávání mají podnikové informační systémy třídy BYZNYS velmi silnou pozici, především díky mnohaletým zkušenostem s nasazováním našich systémů v různých typech školských zařízeních. Díky mnoha instalacím víme, jaké potřeby mají zařízení školského typu a jsme na ně připraveni. Školská zařízení také oceňují vysokou variabilnost jednotlivých modulů a především fakt, že přizpůsobení těchto modulů mohou zvládnout vlastními silami. Tím šetří své náklady,“ říká Martin Korejs, PR manager společnosti J.K.R.

O Riverside school
Riverside school je určena dětem ve věku 3–18 let a zaměstnává tým odborníků z Velké Británie a USA. Vychází z Britských národních osnov a systému American Teaching Resources a zapracovává do mezinárodních osnov češtinu, francouzštinu a španělštinu. Riverside School je neziskovou organizací poskytující vzdělávací služby na vynikající úrovni a je členem Mezinárodní asociace křesťanských škol a Evropské rady mezinárodních škol.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).