Hlavní navigace

Roaming Guard Pro od Ness Czech šetří firemní finance za mobilní data v zahraničí i v tuzemsku

[Tisková zpráva] Ness nabízí unikátní aplikaci Roaming Guard Pro pro firemní telefony

Sdílet

Praha – 26. července 2010 – Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC, TASE: NSTC), globální poskytovatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámil, že jedinečná aplikace Roaming Guard, zabraňující nechtěnému přenosu dat po Internetu na firemních smartphonech s operačním systémem Symbian, je nyní rozšířena o verzi Pro. Ta nově dokáže telefony nastavit do požadovaného režimu pomocí SMS. Díky tomu lze výrazně zredukovat výdaje uživatelů, kteří nevyužívají tarify pro roaming nebo neomezené datové připojení k internetu v tuzemsku.

Služba je v České republice poskytována prostřednictvím společnosti Ness Czech s.r.o, která zajišťuje dodavatelskou a obchodní agendu, zatímco technologické zázemí poskytuje službě vývojářská společnost CMI Technologies.

„Služba Roaming Guard Pro je další z řady našich mobilních služeb a řešení pro firemní mobilní komunikaci. Při jejich přípravě se zaměřujeme tradičně na to, aby zrychlovaly a zjednodušovaly firemní komunikaci a šetřily provozní náklady. Dbáme na to, aby byly konkurenční výhodou pro uživatele“ říká Jan Čaboun, Competence Manager skupiny pro mobily a messaging společnosti Ness.

„Roaming Guard Pro je jednoduché a chytré řešení, který přímo v telefonu monitoruje přístup k mobilním datům a podle zvoleného nastavení tento přístup povoluje nebo odmítá,“ říká Roman Pospíšil, ředitel CMI Technologies. „Nastavení v telefonu ale také může podnikový administrátor ovládat na dálku přes internet pomocí jednoduchých SMS. To rozšiřuje firemní možnosti jak mít pod kontrolou náklady za mobilní provoz. Rovněž zvyšuje firemní mobilní bezpečnost,“ dodává.

Mobilní aplikace umí unikátním způsobem odděleně řídit přístup k datovému spojení pro různé aplikace, jako jsou MMS zprávy, elektronická pošta, Web, Mail for Exchange, Ovi Mapy, navigace (asistované GPS), případně ostatní datová spojení.

Bližší popis aplikace Roaming Guard najdete na http://www.ro­amingguard.com, administrátorská konzole je dostupná na https://www.ro­amingguard.com/pro/.

O společnosti Ness
Společnost Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC, TASE: NSTC) je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků. Pomáhají jim dosahovat strategických cílů, optimalizovat náklady a efektivitu, zlepšovat rychlost a kvalitu. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Struktura společnosti, unikátní know-how i technologická partnerství slouží k dosažení cílů zákazníků. To, že 85 % z nich se společností Ness spolupracuje opakovaně či dlouhodobě, je důkazem strategických partnerství. Se 7 800 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb (TOP 4, IDC 2008). Tým 700 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám.

Více na www.ness.com

O společnosti CMI Technologies:
Společnost CMI Technologies, spol. s r.o. je technologická a konzultační softwarová společnost, která se specializuje na mobilní aplikace. Mezi její produkty patří Black & White Guard nebo Meeting Asistent a O2 SMSender, které nabízí svým zákazníkům i největší mobilní operátor v České Republice Telefónica O2 Czech Republic, a.s. Další informace o společnosti CMIT Technologies najdete na www.cmit.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).