Hlavní navigace

Robert Kvapil bude novým obchodním ředitelem České televize

[Tisková zpráva] Generální ředitel ČT Jiří Janeček dnes představil Radě České televize nového obchodního ředitele Roberta Kvapila. Ten 24. listopadu 2008 převezme funkci od svého předchůdce a současného ředitele pro strategický rozvoj Pavla Krumpára.

Sdílet

Nový obchodní ředitel ČT bude řídit útvary obchodní, televizních poplatků a prodeje komerčního vysílání a nových médií. Robert Kvapil dnes členům Rady České televize mimo jiné řekl: „Práce na pozici obchodního ředitele je v každé firmě velmi nelehká. O to více nelehká je v organizaci, jakou je Česká televize – determinovaná nejen obchodním prostředím, ale také zákonnými a morálními limity. O to větší to pro mne představuje výzvu. Mé zkušenosti z mediálního světa a obchodu jsou, myslím, poměrně velké. Jsem velmi rád a je mi velkou ctí, že je nyní mohu přenést na půdu České televize.“

Robert Kvapil se narodil v roce 1977 ve Slaném. Je absolventem ČVUT Praha, obor Ekonomika a řízení elektrotechniky a energetiky. V průběhu dosavadní praxe se specializoval na oblast marketingu a komunikace. V minulosti pracoval například pro společnosti ČEZ, a. s., Lesy ČR, s. p. a TRV, s. r. o. Od roku 2005 je prezidentem a členem představenstva CIMA (Český institut pro marketing, člen Evropské marketingové konfederace).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).