Hlavní navigace

Robin Hood – Cesta ke slávě: Mamma mia! Skončila Eliška Ochmanová, odsouzen i Viktor Polášek!

[Tisková zpráva] Robinové a Mariany si tuto neděli poprvé vyzkoušeli velká taneční čísla. Divákům předvedli kreace od rozevlátých Vlasů, přes drsné Chicago a Touhu až po sexy Moulin Rouge. Mamma mia, chtělo by se říct… Cesta ke slávě skončila pro Elišku Ochmanovou a Viktora Poláška.

Sdílet

Osm soutěžících bojovalo v neděli večer na Primě o postup do dalšího kola a možnost stát se Marianou a Robinem na prknech divadla Kalich. Večer odstartoval písní z populárního muzikálu Vlasy a v rychlém rytmu se i pokračovalo. Diváky nenechala v klidu ani drsná píseň bachařky z muzikálu Chicago, rock´n´rollová pecka z muzikálu The Rocky Horror Picture Show nebo lechtivá Lady Marmelade z vykřičeného Moulin Rouge. Do dalšího kola může postoupit jen šest soutěžících, a tak bylo na divácích, a následně tvůrcích, aby poslali jednoho Robina a jednu Marianu domů.

Tvůrci muzikálu zažili opět nesnadné rozhodování. Do užšího výběru adeptů na vypadnutí se dostali stejní Robinové a Mariany jako minulý týden. Soutěžící o divácké hlasy z minulého týdne nepřišli, ale byli jim připočteny na jejich nedělní konto. Během několika minut musel tvůrčí tým rozhodnout o osudu Elišky, Radky, Viktora a Laca, kteří dostali od diváků nejméně hlasů. Producent Michal Kocourek rozhodl o vyřazení Elišky Ochmanové (Does Your Mother Know – muzikál Mamma mia) a Viktora Poláška (Soudce – muzikál Touha).

A jak se cítil Viktor bezprostředně po vyhlášení výsledků?
„Nejdřív to byl hrozný smutek, vztek, ale pak smíření. Hrozně jsem na to dřel od rána do večera a bylo to hrozně těžký a říkal jsem si, že si zasloužím jít do dalšího kola. Můj choreograf mi říkal, že když vypadnu s jeho choreografií, tak mě zabije. Ale myslím si, že jsem vypadl v dobrém kole, nemusím se stydět za můj výkon.“

A jaké jsou Eliščiny reakce po jejím vyřazení?
“Zaprvé jsem unavená a zadruhé šťastná, protože budu s Vládíkem. To odloučení bylo strašně dlouhý. Také se mi bude stýskat po těch lidech. Na jednu stranu jsem trochu ráda, že jsem vypadla a vrátím se do starých kolejí, na druhou stranu mi to bude strašně chybět. A ty lidi tady jsou perfektní.“

Příští neděli své síly změří Robinové a Mariany ve hvězdných duetech s budoucími kolegy. Nenechte si ujít show Robin Hood – Cesta ke slávě už v neděli 16. května ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).