Hlavní navigace

ROBIN HOOD – CESTA KE SLÁVĚ: TVŮRCI PŘED KAMEROU

[Tisková zpráva] V minulých dnech se tvůrci nového pořadu Robin Hood – Cesta ke slávě postavili před kameru. V prostorách Divadla Kalich se natáčely záběry, se kterými se televizní diváci již brzy setkají na svých obrazovkách, a to díky kampani, která bude novému pořadu předcházet. Natáčení se samozřejmě zúčastnili i moderátoři nové castingové show Martina Kociánová a Petr Vondráček.

Sdílet

Diváci budou mít již díky kampani možnost nahlédnout do zákulisí divadla, které jim jinak zůstává utajeno. Divadelní zákulisí bude divákům postupně odkrývat i samotný televizní pořad. Fanoušci muzikálu uvidí, jak muzikál vzniká, a představí se jim i jednotlivé profese, bez kterých by žádné představení nevzniklo.

Libretistka Gabriela Osvaldová, hudební skladatel Ondřej Soukup, režisér Ján Ďurovčík a producent a ředitel Divadla Kalich Michal Kocourek divákům postupně představí své profese. A představí je s humorem a nadsázkou, které jim jsou vlastní. Pro Michala Kocourka bylo celé natáčení vlastně návrat před kameru. Mnozí z diváků si ho budou pamatovat z filmů a inscenací, kterých natočil téměř 70. Svého času patřil mezi nejobsazovanější dětské herce. Snad každý viděl film Což takhle dát si špenát, kde si zahrál malého Vladimíra Menšíka. V rámci natáčení také poprvé zazněla ukázka z muzikálové novinky – píseň tlustého mnicha Tucka si však zazpívala netradičně Gabriela Osvaldová, když pomáhala Ondřejovi Soukupovi spolu s ostatními kolegy stěhovat klavír. Pozadu nezůstal ani režisér Ján Ďurovčík, kterému se povedlo „rozhodit“ nejen herečku představující ve spotu Marianu, ale také celý štáb. Čím? Pokud chcete vědět, co znamená jeho režisérský pokyn „zbúraj v nej emočnú krivku v kontexte svedomia“, sledujte Televizi Prima od konce ledna. Právě tehdy celá kampaň odstartuje.