Hlavní navigace

Robustní webové projekty zvládnou dedikované servery Ignumu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Robustní webové projekty zvládnou dedikované servery Ignumu

Praha, 9. 4. 2004 – Internetové portály, elektronické obchody a náročné webové aplikace vyžadují nadstandardní hostingové služby, které splňují přísná kritéria rychlosti, stability a bezpečnosti. Pronájem dedikovaných serverů u firmy Ignum nabízí řešení, nyní navíc za výhodnějších cenových podmínek.

Dedikované servery jsou vhodné pro provozovatele internetových projektů, kterým již nestačí pronájem sdíleného webového prostoru – webhosting. Na rozdíl od sdíleného hostingu poskytuje dedikovaný server mnohem vyšší stabilitu. Celý výkon serveru je vyhrazen pro potřeby konkrétního zákazníka.Výhodou pronájmu dedikovaných serverů je také fakt, že si klient nemusí kupovat a instalovat vlastní hardware. Dedikované servery dodávané společností Ignum jsou navíc optimalizovány pro náročný webový provoz.

Cenově nejdostupnějším modelem je Ignum Rack Server Express za 2 490 Kč měsíčně. Server využívá procesor Intel Celeron 2 GHz, 256 MB operační paměti a 40 GB IDE disk. Jako operační systém může být instalován Linux nebo MS Windows. Zákazníci mají k dispozici zdarma záložní mailserver a neomezené použití DNS serverů Ignumu. V uvedené ceně je měsíční přenos dat o velikosti 60 GB s propustností 100Mbps nebo neomezený přenos na sdílené lince.

Vrcholem nabídky je Ignum Rack Server Corporate s dvěma procesory Intel Xeon 2,4 GHz, pamětí 1 GB DDR ECC a diskem 36 GB SCSI Ultra320. Měsíčně lze přenést až 240 GB dat. Komplexní hostingové služby pro náročnější klientelu na www.ignum.cz doplňuje pronájem racku a umístění vlastního serveru zákazníka s cenou od 2 000 Kč měsíčně.

Společnost Ignum s.r.o. (www.ignum.cz) poskytuje profesionální hostingové služby od roku 1998. V současnosti hostuje přibližně 7 500 virtuálních serverů a patří mezi přední české společnosti nabízející registraci domén, virtuální hosting, dedikovaný hosting a server-hosting včetně aplikačních služeb.

Kontakt:
Marek Kuchler, IGNUM s.r.o.
E-mail: marek.kuchler@ig­num.cz
Internet: http://press.ig­num.cz